Одеські спортсменки завоювали "срібло" першого туру чемпіонату Європи з регбі-7

Одеські спортсменки завоювали "срібло" першого туру чемпіонату Європи з регбі-7 Фото: Одеська міська рада

Спортсменки з Одеси завоювали срібні медалі першого туру чемпіонату Європи-2021 з регбі-7 серед жіночих команд дивізіону Trophy. Про таке повідомили у пресслужбі Одеської міської ради.

Там розповіли, що вирішальний поєдинок першого туру відбувся 20 червня у місті Загреб, що у Хорватії. У складі жіночої збірної на змаганні виступали чотири спортсменки з Одеси: Анастасія Крижановська, Анастасія Кузьміна, Тетяна Тарасюк та Марина Кишмар.

Вони перемогли у груповому етапі, у плей-офф і вийшли до фіналу. За підсумками змагань жіноча збірна України посіла друге місце у першому турі.

Одеські спортсменки завоювали "срібло" першого туру чемпіонату Європи з регбі-7Фото: Одеська міська рада

• 8 місце – Молдова.

Зазначимо, 2-й тур чемпіонату Європи з регбі-7 відбудеться 9-10 липня у Будапешті, Угорщина.