Проєкт "Голоси регіонів України" запрошують на навчальний курс для документалістів

Проєкт "Голоси регіонів України" запрошують на навчальний курс для документалістів

Проєкт "Голоси регіонів України" запрошують на навчальний курс для документалістів Facebook

Україно-французький освітній кінопроєкт "Голоси регіонів України" розробили 3-місячний курс для українських документалістів, режисерів і журналістів з Дніпра, Львова, Миколаєва, Сум та Харкова. Про це стало відомо з пресрелізу.

Протягом 3-х місяців автор(ка) вибудує структуру готового задуму на основі французької школи та знімає епізоди майбутнього фільму. Документалісти Анна Акулевич (Україна) та Володимир Лєон (Франція) допомагатимуть в реалізації.

Шукають, перш за все, молодь з Дніпра, Львова, Миколаєва, Сум і Харкова – режисерів документальних або ігрових фільмів, журналістів, письменників, студентів факультетів режисеру та інших творчих спеціальностей, медіа, PR та режисерів, які не мають фахової освіти, але вже відзняли власні відеороботи.

Проте ніяких вікових обмежень не встановлено, головне бажання, здатність виражати себе задопомогою кіно-мови та смартфон.

Проєкт "Голоси регіонів України" запрошують на навчальний курс для документалістів

В програмі: індивідуальні та групові заняття з менторами, семінари, лекції, письмові та відео-вправи. Семінари-практикуми в Києві та онлайн-супровід протягом всього навчального процесу.

"Ми шукаємо креативні ідеї документальних фільмів не більше 30 хв. за хронометражем. Фільми, що задають неочікувані ракурси та прагнуть впливати на гідність, свободу та права людини", – зазначається в пресрелізі.

Найкращі проєкти автоматично стають учасниками міжнародного форуму авторської документалістики Eurasiadoc, де отримають можливість зняти свій власний фільм.

Участь в проєкті безкоштовна. Проживання і харчування забезпечується організаторами протягом навчання в Києві. Транспортні витрати програма не покриває.

Фінальний дедлайн прийому ідей – 5 липня 2021 року. Серед всіх заявок організатори оберуть 8 найкращих. Подати заявку можна за посиланням.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше