MEGOGO безкоштовно покаже трансляцію подій Книжкового Арсеналу

MEGOGO безкоштовно покаже трансляцію подій Книжкового Арсеналу

MEGOGO безкоштовно покаже трансляцію подій Книжкового Арсеналу

З 23 по 27 червня в Києві відбудеться десятий, ювілейний "Книжковий Арсенал". Усі охочі зможуть побачити церемонію відкриття, презентації книжок та інші події з фестивальної програми на медіасервісі MEGOGO – про це повідомляють на сайті Книжкового Арсеналу.

Розпочнеться трансляція 23 червня, о 17:30 з церемонії відкриття та нагородження конкурсу "Найкращий книжковий дизайн – 2021". Перегляд на сайті MEGOGO за цим посиланням буде безкоштовним і для незареєстрованих користувачів.

У межах фестивалю глядачі побачать онлайн-презентації: "Радіо Ніч" Юрія Андруховича; "Фаріде" Ірен Роздобудько; "Бо є так" Тараса Прохаська; п’ять концертів Сергія Жадана з друзями, зокрема і його гурту "Жадан і собаки", розмова ілюстратора The New Yorker Сергія Майдукова, дискусія "Фемінізм і комікси. Як це можливо?" та інші.

Загалом глядачам буде доступно понад 50 годин контенту. З графіком трансляцій можна ознайомитись на сайті Книжкового Арсеналу — біля подій, що транслюватимуться, є кнопка "Трансляція".

Дивитися подію можна із будь-якого пристрою, що підтримує медіасервіс: Smart TV, комп’ютери, смартфони та інше. Після завершення – перегляд буде можливий у записі.

Також трансляції побачать у так званих "посольствах" Книжкового Арсеналу — у 187 бібліотеках України та світу. Читачі цих бібліотек збиратимуться разом, щоб подивитись та потім обговорити побачене.

Що відомо

"Книжковий Арсенал" заснований Мистецьким Арсеналом у 2011 році. Це щорічна інтелектуальна подія, де взаємодіють книжкова, літературна, візуальна, музична та театральна галузі.

За 10 років Книжковий Арсенал відвідали понад пів тисячі письменників, поетів, філософів, дизайнерів, ілюстраторів та експертів видавничої справи з понад пів сотні країн світу.

На Х Книжковому арсеналі відбудеться 261 подія: програма

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше