У актора, який виконав роль Гантера в "Друзях", діагностували рак четвертої стадії

У актора, який виконав роль Гантера в "Друзях", діагностували рак четвертої стадії

У актора, який виконав роль Гантера в "Друзях", діагностували рак четвертої стадії

Актор Джеймс Майкл Тайлер, який зіграв у "Друзях" менеджера кав'ярні Гантера, розповів на шоу Today, що бореться з раком передміхурової залози четвертої, останньої стадії.

Актор вперше дізнався про діагноз під час щорічного медогляду у 2018 році. Тоді лікарі сказали, що у нього рак простати. Оскільки недуг виявили занадто пізно, він поширився на інші частини тіла, зокрема на кістки та хребет. Це призвело до паралічу кінцівок.

Після постановки діагнозу Джеймс почав гормональну терапію, яка "працювала чудово" протягом першого року, а він сам майже не відчував ніяких симптомів. "Все, що мені потрібно було робити, це приймати по таблетці вранці та ввечері. І бум, життя було здебільшого нормальним", – пригадав Джеймс Майкл Тайлер.

З початком пандемії стан Тайлера погіршився, зараз він проходить курс хімієтерапії, яка "агресивно" бореться з раком. "Зараз це четверта стадія, остання. Так що, врешті-решт, він, ймовірно, забере мене", – припустив він.

Через хворобу Тайлер не зміг приєднатися до зйомок спецепізода "Друзів" – він брав участь у записі "возз'єднання" через Zoom. Актор зізнався, що вибрав такий формат, щоб не засмучувати шанувальників: "Я не хотів говорити: "О, до речі, у Гантера рак".

Багато хто з колег по серіалу знають про хворобу Тайлера і підтримують його.

Артист підкреслив, що вирішив розповісти про свою хворобу, щоб спонукати людей проходити регулярні обстеження. Він закликав людей, що зіткнулися з онкологією не здаватися та цінувати кожен день.

Читайте також

Як добре ти знаєш серіал "Друзі". Кросворд до прем’єри спецепізоду

У Китаї зі спецепізоду "Друзів" вирізали Леді Гагу, Джастіна Бібера і тему ЛГБТК

На початок