Акція протесту міжнародних перевізників відбулася на Закарпатті

Акція протесту міжнародних перевізників відбулася на Закарпатті

Акція протесту міжнародних перевізників відбулася на Закарпатті Оригінальне

Акція протесту міжнародних перевізників відбулася на Закарпатті. Понад 30 вантажівок поїхали з Мукачева до КПП «Тиса» біля Чопа. Про це повідомив один з учасників Михайло Шкріба. За його словами, долучилися до протесту, який відбувається сьогодні в Києві під стінами Кабміну. Учасники вимагають збільшити кількість дозволів на закордонні перевезення у пунктах видачі цих документів

Близько тридцяти міжнародних перевізників на фурах із плакатами мітингують біля КПП «Тиса». Учасники вимагають збільшити кількість дозволів на закордонні перевезення у пунктах видачі цих документів.

МИХАЙЛО ШКРІБА, УЧАСНИК АКЦІЇ ПРОТЕСТУ

Вони не так зробили систему бронювання. І наша основна вимога – відмінити систему бронювання. А зробити прозору систему квотування на цілий рік. Із пакетною видачою хоча би на квартал. Щоби ми перевізники знали як планувати свою роботу протягом року. А не заганяєме водіїв на два-три дні на ПВД. Є такі ПВД, де вони стоять в чергах.

ОЛЕГ ПЛОСКІНА, УЧАСНИК АКЦІЇ ПРОТЕСТУ

Щоби ви розуміли собі, що людина, яка в Рахові вантажиться на Румунію, а в нас погранперехід є Дяково, то він має приїхати в Ужгород отримати дозвіл румунський і поїхати в Дяково. Географію всі розуміють. Це ви собі не можете уявити: коли людина два дні стоїть в Ужгороді, щоби купити дозвіл, або у Львів ПВД, там теж є. Треба день-два постояти в черзі, купити дозвіл на одне перевезення.

У Києві під стінами Кабміну на акцію міжнародних перевізників зібралися понад триста людей. За словами президента Асоціації міжнародних перевізників Леоніда Костюченка, туди привезли близько 20-ти фур.

ЛЕОНІД КОСТЮЧЕНКО, ПРЕЗИДЕНТ АСОЦІАЦІЇ МІЖНАРОДНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ

40 тисяч авто займається міжнародними перевезеннями. Одночасно всі нажали кнопку на бронювання італійських дозволів, а їх всього 14 з половиною тисяч і ніхто їх не отримує всі стоять і чекають. У 20 році зменшено поїздок на 5200 закордон нашими перевізниками – невиконані плани, домовленності.

До мітингарів вийшов міністр інфраструктури Владислав Криклій. Він сказав, що до п’ятниці опрацюють усі пропозиції перевізників.

ВЛАДИСЛАВ КРИКЛІЙ, МІНІСТР ІНФРАСТРУКТУРИ

Ми вчора от проговорювали з перевізниками. Не наполягаємо на критеріях. Ви нам самі пропонуєте ті критерії, які ми використовуємо. 5 днів на завантаження – 5 днів. 2 дозволи обмеження на місяць – 2 дозволи. Пустий – не пустий. Завантажений – не завантажений. Давайте нам всі ці критерії. Є консенсусна позиція всіх перевізників – ми її абсолютно підтримуємо. Дефіцит створюється через те, що нам створюють торгові бар’єри деякі країни, які мали б буди партнерами. Дефіцит створюється через те що нам створюють торгові бар’єри деякі країни, які мали б буди партнерами.

Електронне бронювання дозволів на міжнародні вантажні перевезення у Мінінфраструктури запровадили у січні цього року. Це – обов’язковий документ для виїзду перевізника за кордон. Раніше, щоб його отримати, треба було звертатися до управлінь "Укр-транс-безпеки". Нині ж – заявку потрібно подавати через електронний портал, а в установах – лише забирати готовий дозвіл. За словами Леоніда Костюченка, запровадили електронну систему бронювання без консультацій із представниками транспортної галузі.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди