Збірку оповідань «Пастка» презентував закарпатський письменник Михайло Рошко

Збірку оповідань «Пастка» презентував закарпатський письменник Михайло Рошко

Збірку оповідань «Пастка» презентував закарпатський письменник Михайло Рошко Оригінальне

Збірку оповідань «Пастка» презентував сьогодні закарпатський письменник Михайло Рошко. Представлення книги відбулося в обласній бібліотеці ім. Ф. Потушняка в Ужгороді. Збірка мІстить 4 розділи: три про кохання, один про дідівщину в армії за радянських часів

Михайло Рошко зачитує уривок першого оповідання з назвою «Пастка» однойменної збірки. Письменник видав її після творчої перерви.

МИХАЙЛО РОШКО, автор книги

«Чому так довго мовчав? Тому що я не професійний письменник. Професійні письменники тільки сьогодні з’являються в Україні, коли людина книжками може хоча б трішки себе забезпечувати. Ну це різні оповідання зрештою, але головна тема, яка там є, це – психологічність образів, це з одного боку любов, з другого боку – насилля. Книжка називається «Пастка». Пастка – така є хижа квітка Діонея, Венерина пастка на обкладинці. Це символ красивої спокуси, яка тебе заманює, а потім «шльоп», як вона комах, і з’їла. Це ті речі, які збивають нас з дороги. Ці речі, які нас заманюють, яким ми піддаємося, різним спокусам, як потім розкаюємося і вибираємося з цих проблем».

Прийшла на презентацію збірки «Пастка» Ірина Мікулин Каже: хотіла підтримати автора книги — свого викладача світової літератури в Ужгородському національному університеті.

ІРИНА МІКУЛИН, відвідувачка заходу

«Люблю читати його твори, тому що вони легкі, доступні, дуже класна сучасна мова. Мені особисто цікаво, тому що він пише про стосунки, про любов, зраду. Наприклад, назва збірки «Пастка» - це він так інтерпретує життя, адже життя засмоктує нас, життя випробовує нас, ми можемо, або обійти цю пастку, або потрапити в неї і ніколи не повернутися».

Зою Брюхович зацікавила назва збірки — «Пастка». Дівчина прийшла, щоб придбати книгу.

ЗОЯ БРЮХОВИЧ, відвідувачка заходу

«Як я зрозуміла, «Пастка» – це психологічна така назва, що у пастці ми можемо опинитися будь-коли, усе наше життя – це пастка».

За словами Михайла Рошка, він намагався показати психологію стосунків чоловіка і жінки, слабкість і силу характеру в армії та людські спокуси, які й називає пастками.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди