У Дніпрі до Дня медика влаштували регату "Кубок Гіппократа"

У Дніпрі до Дня медика влаштували регату "Кубок Гіппократа"

У Дніпрі до Дня медика влаштували регату "Кубок Гіппократа"
Фото: Суспільне. Дніпро

У Дніпрі до Дня медика, 20 червня, влаштували регату "Кубок Гіппократа". 60 медиків вийшли на яхтах у якості членів команди. Усього змагаються 23 яхти. Їх поділили на 6 категорій, в залежності від характеристик суден.

Масажистка Аліса Гінтер — одна з учасників регати. Розповідає, на яхті раніше вже ходила, але участь у змаганнях бере вперше.

"Мені це дуже подобається, я вважаю, що це гарно, корисно, задля задоволення, це те, що взагалі треба нести в маси. Тому що отримуючи якісь позитивні емоції, отримуючи оцей драйв, звісно ж цей азарт змагань. Це — здоров'я, врода, настрій. Цим потрібно займатися, я рада, що у нас в Дніпрі це процвітає", — говорить Аліса Гінтер — учасниця.

Хірургиня-проклологиня Ольга Рябчинська також бере участь у регаті вперше. Підтримує святкування Дня медика на яхті, бо, каже, будь-який спорт корисний для здоров'я.

"Регат не було, просто дуже багато років тому ми також святкували День медика на яхті. Як на мене, це дуже важливе свято для кожного професіонала, який любить свою справу", — говорить хірургиня-проклологиня Ольга Рябчинська.

Усього у регаті беруть участь 60 медиків та 50 яхтсменів, котрі приймають їх на свої судна. Лоліта Величко — капітанка яхти "Аруна". Жінка захоплюється судноплавством з дитинства. Розповідає, не ходила на яхті 44 роки, повернулася до свого хобі рік тому.

"Це такий драйв, це треба розуміти. Це — адреналін. Це — змагання. Це — вітер, стихія, це якась свобода. Тобто, ти повністю відчуваєш відрив від землі, коли сідаєш, парус наповнюється вітром, і ти летиш. Усі дитячі романи про хоробрих капітанів починають жити у тобі у цю хвилину", — говорить Лоліта Величко — капітанка яхти.

У Дніпрі до Дня медика влаштували регату "Кубок Гіппократа"
Фото: Суспільне. Дніпро

Регату до Дня медика у Дніпрі влаштовують вперше, розповідає організатор Олексій Папірний.

"Ця професія найбільш недооцінена з професій у нашій державі. Це мій та моїх однодумців спосіб віддячити їм за їхню нелегку працю, за їхню відповідальну працю. І зробити до Дня їхнього професійного свята активний захід, щоб вони пораділи, і може прийшли до вітрильного спорту", — говорить Олексій Папірний – організатор.

Змагаються 23 яхти, котрі поділили на категорії.

"Вони поділені на 6 класів за тими характеристиками, як вони ходять, за розмірами, за якостями морськими й т.д. Тобто, кожна яхта прийматиме залік у своїй групі. Тому що маленькі яхти не можуть змагатися з великими. Морські яхти не можуть змагатися зі спортивними й т.д.", — говорить Вадим Жук — головний суддя.

Переможців оберуть у кожній категорії, оцінюватимуть швидкість та техніку.

У Дніпрі до Дня медика влаштували регату "Кубок Гіппократа"
У Дніпрі до Дня медика влаштували регату "Кубок Гіппократа". Фото: Суспільне. Дніпро

Читайте також

  • Уперше за 13 років на Олімпійські ігри запросили суддю від України – майстра спорту з Дніпра
  • На Дніпропетровщині стартувала військово-патріотична гра «Джура»
  • На Тернопільщині відбулася військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок