Disney+ показав перші кадри нової версії мультсеріалу "Чіп і Дейл"

Disney+ показав перші кадри нової версії мультсеріалу "Чіп і Дейл"

Disney+ показав перші кадри нової версії мультсеріалу "Чіп і Дейл"

Disney+ показав перші кадри нової версії мультсеріалу "Чіп і Дейл". Мультсеріал стартує 27 квітня, а кожна серія триватиме 7 хвилин.

Історія двох маленьких бурундуків, яка знайома багатьом з дитинства, знайде нове втілення. Візуальний стиль помітно відрізнятиметься від попередніх, а сюжет звертатиметься до ранніх короткометражок студії, де Чіп і Дейл з'являлися на екрані разом з Дональдом Даком.

Мультсеріал "Chip n Dale: Park Life" розповідає про двох крихітних порушників спокою, Чіпа і Дейла, які намагаються насолоджуватися життям у великому міському парку, весь час потрапляючи у захмарні пригоди.

Нервовий полохливий Чіп і спокійний фантазер Дейл — ідеальна дивна пара: вони найкращі друзі, і вони зводять один одного з розуму. У нескінченній гонитві за жолудями до цих безнадійних невдах долучаються Плуто та інші знакові герої Disney, які допомагають їм протистояти великим та малим хуліганам.

Що відомо

  • Компанія Волта Діснея — одна з найбільших корпорацій індустрії розваг у світі.
  • У 2010 році вийшов 50-й повнометражний анімований фільм Walt Disney Animation Studios, "Рапунцель: Заплутана історія".
  • Студія Діснея є одним із найбільших гравців на сучасному медійному ринку. Проте багато сучасних студій, на кшталт DreamWorks і Pixar, часто висміюють різноманітні діснеївські кліше в своїх картинах. Також компанія періодично зазнає критики від релігійних та громадських організацій.
  • У лютому 2020 року Disney додала до старих епізодів The Muppet Show попередження про негативне зображення та жорстокість щодо людей та культур. Студія наголосила, що хоче контекстуалізувати культурно образливі матеріали, а не вирізати їх.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад