Перший друкований журнал про український дизайн презентують на Книжковому Арсеналі

Перший друкований журнал про український дизайн презентують на Книжковому Арсеналі

Перший друкований журнал про український дизайн презентують на Книжковому Арсеналі Telegraf.Design

Telegraf.Design запускає перший друкований журнал про український дизайн. Креативна команда надихалася роботами Георгія Нарбута і жартома називає його співавтором журналу.

Як повідомляє "Детектор медіа", перший номер вийде обмеженим тиражем. Його презентують в межах Книжкового Арсеналу.

У першому номері видання будуть висвітлені наступні теми: чим український дизайн вирізняється на світовому рівні? Чи варто взагалі виділяти локальний дизайн в окремий феномен у часи глобалізації? Хто такий український дизайнер: чого він прагне, чого боїться, що вважає успіхом?

Серед авторів видання 25 талановитих українських дизайнерів, ілюстраторів та креативників з усього світу: Юрко Гуцуляк (засновник Gutsulyak.Studio), Володимир Смірнов (співзасновник Spiilka Design Büro), Валентин Панюта(бренд-лідер у Fedoriv Agency), Денис Суділковський (CMO в ЛУН), Віктор Шкурба (засновник ISD Group), ілюстраторка і дизайнерка Варвара Перекрест, та ілюстраторка Євгенія Гайдамака.

Що відомо

  • Telegraf.Design – це проєкт, який існує з 2016 року. За словами команди видання, вони працюють у власній системі координат, де відносини важливіше трафіку, люди – софту, а ідеї – правил.
  • Мета журналу – обговорювати, висловлюватися, ділитися досвідом, дивитися на гідні приклади і разом рости, розвиваючи культуру візуальних комунікацій в нашій країні.

Читайте також

"Полюбив Київ і людей, і це балансується з тим, що іноді люди нервують". Ілюстратор Сергій Майдуков

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше