Через коронавірус скасували етап Формули-1 у Китаї

Через коронавірус скасували етап Формули-1 у Китаї

Через коронавірус скасували етап Формули-1 у Китаї formula1.com

Гран-прі Формули-1 у Китаї, яке було заплановане на 19 квітня 2020 року, перенесли на невизначений термін через спалах коронавірусу в регіоні.

Етап Формули-1 у Шанхаї мав бути четвертим у сезоні, але Міжнародна автомобільна федерація (FIA) спільно з організаторами ухвалили рішення про скасування турніру, інформує пресслужба FIA.

"Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила поширення коронавірусу глобальною надзвичайною ситуацією. FIA та Формула-1 вжили цих заходів для забезпечення здоров'я та безпеки учасників чемпіонату і вболівальників, що залишається пріоритетним питанням", – ідеться в повідомленні.

Сторони стежитимуть за ситуацією в регіоні і нову дату проведення чемпіонату призначать пізніше, з огляду на стабілізацію становища.

З 2011 року це перший випадок, коли гонки Формули-1 були перенесені.

Що відомо:

  • 30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила надзвичайний стан після того, як було зафіксовано більше 8 тисяч випадків коронавірусу у світі.
  • Кілька спортивних змагань у Китаї вже було скасовано або відкладено через вірус, включно з чемпіонатом світу з легкої атлетики у приміщенні та етапом Кубка світу з лижних перегонів.
  • Формула-1 стартує 15 березня 2020 року етапом в Австралії, фінальні гонки датовані 29 листопада (Гран-Прі в Абу-Дабі).
Категорії