Дует переможців "Євробачення". Джамала та Салвадор Собрал в Києві заспівали пісню "Океану Ельзи"

Дует переможців "Євробачення". Джамала та Салвадор Собрал в Києві заспівали пісню "Океану Ельзи"

Дует переможців "Євробачення". Джамала та Салвадор Собрал в Києві заспівали пісню "Океану Ельзи"

Джамала стала спеціальною гостею київського концерту Салвадора Собрала переможця "Євробачення-2017" з Португалії. Разом вони заспівали пісню гурту "Океан Ельзи" "Обійми".

Концерт португальського артиста відбувся вчора, 18 червня, на відкритому майданчику D12. Артист привіз до Києва нові пісні та старі хіти, а в якийсь момент на сцені до нього долучилася Джамала.

"Неймовірно тепло. І справа не у погоді. Португалія завітала до нас. В обіймах Салвадора Собрала та океану емоцій сьогодні", – написала Джамала на своїй сторінці та опублікувала уривок спільного виступу.

Трохи пізніше подібне відео з'явилося і на сторінці гурту "Океан Ельзи".

Що відомо

  • Джамала та Салвадор Собрал познайомилися у 2017 році на конкурсі "Євробаченні-2017", яке українська столиця приймала після перемоги Джамали.
  • Представник Португалії тоді виконав ліричну баладу "Amar pelos dois", яка і принесла йому перемогу в конкурсі. У пісні він співав про серце, яке все витримає та зможе співати за двох.
  • Прихильників "Євробачення" з усього світу вразив голос та проникливе виконання учасника, але і його особиста історія. Ще в дитинстві Собралу діагностували ваду серця, тому він не міг брати участь в конкурсі на загальних умовах.
  • Організатори пішли на зустріч родині на той момент тяжко хворого артиста та дозволили йому пропустити репетиції та пресконференції. Він приїхав в Київ вже напередодні свого виступу в півфіналі.
  • 13 травня 2017 року Собрал став переможцем конкурсу за результатами судівського та глядацького голосування. Це перша перемога на "Євробаченні в історії Португалії".
  • 8 грудня 2017 році артисту зробили операцію з пересадки серця у Лісабоні. Вони минула успішно. Після відновлення Собрал зміг повернутися до творчої та концертної діяльності. Вчорашній концерт – вже другий сольний виступ Салвадора в Києві.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше