Марта Костюк програла росіянці Касаткіній в 1/8 фіналу трав'яного турніру в Бірмінгемі j48tennis.net

Українка не змогла втретє поспіль здолати російську тенісистку.

Марта Костюк припинила виступи у другому раунді трав'яного турніру в Бірмінгемі. В 1/8 фіналу українська тенісистка програла росіянці Дар'ї Касаткіній.

Турнір у Бірмінгемі став першим трав'яним для Костюк та Касаткіної з 2019 року - у 2020-му через пандемію коронавірусу весь трав'яний сезон було скасовано. Обидві тенісистки подолали перший раунд змагань, а вже у другому мали зустрітитися між собою.

Для Костюк та Касаткіної це була третя очна зустріч. У двох попередніх перемогу святкувала українська тенісистка: на US Open-2020 Костюк в двох сетах вибила росіянку. Також два сети знадобилося українці, щоб виграти на турнірі в Стамбулі.

У першому раунді Костюк здобула надвольову перемогу над американкою Медісон Бренгл. Проте повторити цей успіх у другому матчі проти Касаткіної не змогла.

В обох сетах Костюк не змогла створити супротив Касаткіній. Першу партію українка розпочала на рівних з росянкою, проте потім програла чотири гейми поспіль.

Не склалася для Костюк і друга партія. Українська тенісистка програла стартові три гейми, і хоча потім зробила брейк на подачі Касаткіної, у наступному геймі дозволила суперниці відповісти тим самим.

Костюк змогла відігратися: з 2:4 вона скоротила відставання до 5:5. Проте у двох наступних геймах перевагу святкувала саме росіянка.

WTA. Бірмінгем. 1/8 фіналу

Дар'я Касаткіна (Росія, 4) - Марта Костюк (Україна) 2:0 (6:2, 7:5)

Що означає поразка Костюк

• Це найкращий результат Костюк на турнірах з трав'яним покриттям. До цього часу вона жодного разу не проходила 1/16 фіналу.
  • Марта лише двічі змогла подолати стадію 1/8 фіналу на турнірах у 2021 році. В Абу-Дабі та Стамбулі вона доходила до півфіналів.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейЛегка атлетика