Україна перервала серію поразок на чемпіонатах Європи, яка тривала 9 років

Україна перервала серію поразок на чемпіонатах Європи, яка тривала 9 років AP

Перша перемога за останні сім матчів.

Збірна України виграла перший матч на Євро-2020 - у другому турі команда Андрія Шевченка перемогла збірну Північної Македонії (2:1). Разом з цим українці перервали 9-річну серію без перемог на турнірі.

Україна втримала переможний результат після того, як забила два м'ячі у першому таймі - Андрій Ярмоленко та Роман Яремчук вдруге поспіль відзначилися голами. Північна Македонія відіграла один м'яч зусиллями Езгана Аліоські, але більше голів команди не забивали.

Завдяки перемозі над Північною Македонією Україна здобула перші три очки на Євро-2020. І це перші очки, які набрали жовто-сині за дев'ять років - до цього вони програли шість матчів поспіль на рівні чемпіонатів Європи.

Які серії перервала Україна?

Обігравши Північну Македонію, збірна України виграла перший матч за дев'ять років виступів на чемпіонатах Європи. Уперше та востаннє українцям це вдалося у дебютному поєдинку на Євро-2012 - жовто-сині здобули вольову перемогу над Швецією (2:1).

Після цього збірна України програла шість матчів поспіль - ця серія була повторенням антирекорду турніру.

Серія поразок України

• Україна - Франція 0:2 (Євро-2012)
  • Україна - Англія 0:1 (Євро-2012)
  • Україна - Німеччина 0:2 (Євро-2016)
  • Україна - Північна Ірландія 0:2 (Євро-2016)
  • Україна - Польща 0:1 (Євро-2016)
  • Україна - Нідерланди 2:3 (Євро-2020)

На Євро-2020 Україна уже в першому турі перервала іншу негативну серію. У грі проти Нідерландів жовто-сині забили гол, який також став першим за 9 років на рівні чемпіонатів Європи.

• Україна встановила унікальне особисте досягнення: два гравці жовто-синіх - Андрій Ярмоленко та Роман Яремчук відзначилися у двох поспіль матчах.
  • Ярмоленко та Яремчук зрівнялися за голами на чемпіонатах Європи з Андрієм Шевченком. Тепер в активі усіх трьох футболістів по два голи на Євро.
  • Україна попри перемогу продовжує йти на третьому місці, в активі 3 очки. Північна Македонія - четверта, і якщо Нідерланди у матчі другого туру переможуть Австрію, то достроково вилетить з Євро.