Запорізькі волейболістки виграли етап Світового туру з пляжного волейболу “Sofia World Tour”

Запорізькі волейболістки виграли етап Світового туру з пляжного волейболу “Sofia World Tour”

Запорізькі волейболістки виграли етап Світового туру з пляжного волейболу “Sofia World Tour” Суспільне Запоріжжя

13 червня фінішували змагання з пляжного волейболу у столиці Болгарії, під час яких запорізькі волейболістки Ангеліна Хміль і Тетяна Лазаренко виграли етап Світового туру з пляжного волейболу – “Sofia World Tour”.

Після тестування на коронавірусну інфекцію в аеропорту Бориспіль та отримання негативного результату, дівчата разом із тренером Василем Букіним повернулись до Запоріжжя.

Для спорсменок це — не перша перемога у сезоні. Всередині травня пара Хміль-Лазаренко виграла золото чемпіонату Європи у категорії Ю-22, що відбувався в Австрії. Але волейболістки кажуть: нинішній переможний результат для них особливий.

"Ми провели вісім поєдинків, сім із яких виграли. Напевне, найскладніша гра була проти ізраїльської пари, тому що у третій партії ми програвали 1:5, але потім все одно зуміли виграти та пройти далі", — ділиться Тетяна Лазаренко.

Аліна Хміль зізнається, турнір був складний передусім через те, що вік був необмежений для учасниць.

Запорізькі волейболістки виграли етап Світового туру з пляжного волейболу “Sofia World Tour”Суспільне Запоріжжя

"Після приїзду була мета потрапити, як мінімум, до провідної дев'ятки команд учасниць, але потім побачили, що грати на перемогу можна з усіма. Загалом дуже задоволені виступом", — підкреслила спортсменка.

Суперниці українок на турнірі, представниці Венесуели — Агудо/Габі були з найвищим рейтингом серед учасниць. Проте запорізькі спортсменки перемогли, вигравши у двох партіях.

Василь Букін, президент Запорізької Асоціації пляжного волейболу не приховує, — пишається дівчатами та їхньою роботою над собою:"Загалом у Софії дівчата видали блискучі зустрічі. Судіть самі, вони під час змагань перемагали суперниць, які були старші за них на 10 і більше років, і у яких за плечима чималі послужні списки. А нашим дівчатам ще навіть не виповнилося по 18-ть".

Запорізькі волейболістки виграли етап Світового туру з пляжного волейболу “Sofia World Tour”Суспільне Запоріжжя

Ангеліна Хміль і Тетяна Лазаренко затримаються у Запоріжжі на тиждень та поїдуть до Чорноморська, де 24 червня відбудеться фінал чемпіонату України серед спортсменок вікової категорії до 21 року.

Що відомо

  • Волейболістки-пляжниці Ангеліна Хміль та Тетяна Лазаренко 16 травня стали бронзовими призерками чемпіонату Європи вікової категорії Ю-22. У австрійському Бадені підлеглі тренерського родинного тандему Василя і Любові Букіних провели дев'ять поєдинків.
  • Волейболістки "Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ" — бронзові призерки чемпіонату України сезону 2020/21 років.
Категорії
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів