"Усім в Харкові вистачить місця", — співзасновник "Металіст-1925" про перейменування "Металу"

"Усім в Харкові вистачить місця", — співзасновник "Металіст-1925" про перейменування "Металу"

"Усім в Харкові вистачить місця", — співзасновник "Металіст-1925" про перейменування "Металу"

Співзасновник футбольного клубу "Металіст-1925" Сергій Стороженко вважає, що перейменування "Метала" в "Металіст" не створить напруженої ситуації між вболівальниками у Харкові.

Про це у коментарі Суспільному 17 червня сказав сам Стороженко.

"Вболівальники як хочуть, так і повинні реагувати. Одні будуть вболівати за один клуб, інші будуть вболівати за інший клуб. Всім у Харкові вистачить місця", — сказав співзасновник ФК "Металіст-1925".

На початку червня Сергій Стороженко опублікував допис, в якому розповів про "перебіжчиків" у клубі.

"Але й у клубі знайшлися перебіжчики, які погналися за зайвою копієчкою. Це вони пішли з нашого Клубу, прихопивши з собою комп'ютерну техніку, різні документи, у тому числі конфіденційного характеру, легкоатлетичне обладнання і навіть медичний прилад", — йшлося у дописі.

На питання Суспільного, чи є напруга серед гравців, чи переходить хтось з "Металісту-1925" у перейменовану команду "Металіст", відповів негативно. "Ні, я такого не чув", — сказав Стороженко.

Він також відмовився оцінювати рішення депутатів облради про передачу стадіону "Металіст" у комунальну власність міста Харкова: "Це вирішували депутати, вони несуть відповідальність за це".

Дивіться також: "Металіст": від 1925 до сьогодні — хроніка

Чи вбачає у рішенні можливу політичну складову, відповів: "Я не займаюся політикою. Політика і спорт не існують поруч, вони розділені. Це закон. Тому я нічого такого не вбачаю".

Що відомо

  • У березні 2021 року у Харківській облраді ініціювали аудит власності ФК "Металіст" і його передачу Харкову.
  • 21 квітня депутати Харківської міськради підтримали звернення до обласної державної адміністрації, в якому просили передати майно "Металісту" у комунальну власність Харкова безоплатно.
  • 10 червня на сесії облради депутати проголосували за передачу "Металісту" у комунальну власність Харкова.
  • За передачу "Металіста" у власність Харкова виступав секретар міськради Ігор Терехов, ймовірний кандидат у мери Харкова на позачергових виборах 31 жовтня 2021 року. Відродити "Металіст" пообіцяв колишній власник Олександр Ярославський.

Категорії
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів