Warner Bros. провела перший тестовий показ четвертої "Матриці"

Warner Bros. провела перший тестовий показ четвертої "Матриці"

Warner Bros. провела перший тестовий показ четвертої "Матриці"

Інформацією про тестовий показ у своєму твіттері поділився Девід Меннінг (на нього ж посилаються у новинах великі видання, на кшталт Screenrant), зазначивши, що на цьому етапі автори використовують підзаголовок "Resurrections" (Воскресіння).

За словами Меннінга, четверта частина "дивна, захоплююча, і на подив кумедна". Він також вважає, що відгуки глядачів будуть змішаними, проте свою аудиторію фільм знайде.

Коли Warner Bros. збирається почати маркетингову кампанію фільму, поки неясно. Світовий реліз запланований на грудень 2021 року одночасно в кінотеатрах і в сервісі HBO Max.

Крім Кіану Рівза в фільмі зіграло кілька акторів з оригінальної трилогії: Керрі-Енн Мосс (Трініті), Джада Пінкетт-Сміт (Ніоба), Ламбер Вільсон (Меровінгер) і Даніель Бернгардт (агент Джонсон).

Лоуренса Фішберна, що зіграв в трилогії Морфеуса, в стрічці не буде. Однак передбачається, що в фільмі може з'явитися молода версія персонажа у виконанні Яхьї Абдула-Матина II.

Warner Bros. провела перший тестовий показ четвертої "Матриці"

Постер, на якому помітили імовірну назву "Воскресіння" (Ressurrection)

Г'юго Вівінг, який зіграв в трилогії агента Сміта, відмовився від зйомок через завантажений графік. Він був зайнятий п'єсою, а творці четвертої "Матриці" не хотіли відкладати робочий процес.

Сценарій до четвертої "Матриці" написали сестри Вачовскі та два письменники – Девід Мітчелл (відомий завдяки "Хмарному атласу", який екранізували Вачовскі) та Олександру Гемону (фільм "Проєкт Лазар").

Хоча Warner Bros. не розголошує деталей сюжету, на початку 2021 року просочилася інформація про назву "Матриця: Воскресіння", і тепер все більш імовірно, що це буде справжня назва фільму.

Що відомо

  • У травні американська медіакомпанія Discovery, Inc. і корпорація WarnerMedia (належить AT&T) домовилися про злиття.
  • Новий медіахолдинг буде володіти однією з найбільших бібліотек відеоконтенту у світі – майже 200 тисяч годин різних програм. Компанія також отримає права на більш ніж 100 популярних брендів, зокрема HBO, Warner Bros., Discovery, CNN, Cartoon Network, Eurosport, Animal Planet і багато інших.
  • Тим часом Крістофер Нолан більше не хоче працювати зі студією Warner Bros. Режисер зважився на те, щоб розірвати двадцятилітню співпрацю з кінокомпанією після того, як та оголосила про зміну стратегії випуску своїх кінофільмів.

Читайте також

Кінокриза позаду. Видання Variety назвало найочікуваніші фільми 2021 року

Соціальна дистанція і вакцина від кризи. Що трапилося з кіно у 2020 році

Найгірші фільми і серіали 2020 року за версією Metacritic

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше