У Запоріжжі команди з Рівного та Донецька зіграли матч чемпіонату України з футзалу Суспільне Запоріжжя

16 червня у Запоріжжі зіграли матч 2 етапу чемпіонату України з футзалу серед команд першої ліги. На майданчику зустрілися гравці команди «АРПИ Донецьк» із командою "Кардинал-Рівнестандарт" з міста Рівного.

Команди "АРПИ Донецьк" та "Кардинал-Рівнестандарт" грали одна проти одної в місті Рівному 12 червня. Тоді на полі суперника команда «Арпи» поступилася з рахунком 2-3. 16 червня у першому таймі на 3-ій хвилині матчу гравець команди «Арпи» забив гол.

"Хороших дві гри було. Сьогодні гра зовсім розвернулася в іншу сторону і в другому таймі команда «Арпи» навпаки використала кращі свої моменти. Для нас чемпіонат був для досвіду, підтримки форми більше так", — каже Андрій Мозеров, тренер команди "Кардинал-Рівнестандарт".

У Запоріжжі зіграли матч чемпіонату України з футзалуСуспільне Запоріжжя

Андрій Мозеров

На 20-ій хвилині матчу команда "Кардинал-Рівнестандарт" зрівняла рахунок 1-1. У другому таймі команда «Арпи Донецьк» також першою забила гол. За підсумком команда «Арпи» перемогла гравців із Рівного з рахунком 4 -2.

"Перший гол у першому таймі з пенальті та два других у другому таймі я забив. Мені було відносно складно це зробити. Суперники - гарна мобільна молода команда. Всі підготовлені", — Андрій Огнистий, гравець команди "АРПИ Донецьк".

Андрій Огнистий

Нагадаємо, чемпіонат України з футзалу серед команд першої ліги розпочався у травні.

"Стартувало в нас 12 команд на попередньому етапі. Були розбиті команди на 4 підгрупи по три команди та кращі дві команди вийшли на другу стадію чемпіонату України серед команд першої ліги й зараз грають уже стадія «Плей оф», де команди грають з двох ігор вдома і на виїзді. Кращі 8 команд з 4-х підгруп", — пояснює Володимир Біляєв, суддя-інформатор матчу.

Володимир Біляєв

Команда-переможець вийде в наступний етап до однієї другої. Це вже будуть 4 команди складати два півфінали. А потім переможці півфіналів зіграють за перше й друге місця у фіналі, а команди, що програли у півфіналах – розіграють 3 місце.