Син президента США Гантер Байден став художником: ціни на картини до $500 тисяч

Син президента США Гантер Байден став художником: ціни на картини до $500 тисяч

Син президента США Гантер Байден став художником: ціни на картини до $500 тисяч AP

Адвокат, колишній лобіст і син президента США Гантер Байден почав кар'єру художника – і найближчим часом його роботи можуть вирости в ціні. Про це митець розповів в інтерв'ю ArtNet.

У Гантера немає мистецької освіти, втім малює він з дитинства. Останніми роками художня практика стала більш формальною – він постійно працює над картинами, в нього з'явився дилер Жорж Бержес, а незабаром планується персональна виставка.

Восени пройде приватний перегляд картин Байдена в Лос-Анджелесі, а потім – відкриття у Нью-Йорку. За словами дилера, зараз ціни на картини Гантера варіюються від $75 000 (для малюнків на папері) до $500 000 за великомасштабні картини.

Син президента США Гантер Байден став художником: його картини коштуватимуть до $500 тисяч

Художник працює на полотні, металі та японському папері Yupo. Твори Байдена часто багатошарові, з елементами фотографії, живопису, колажу і поезії. Деякі з них є геометричними абстракціями, наповненими візерунками. Інші зображують дерева, листя і частини тіла.

"Я не малюю на основі емоцій або почуттів, які, на мій погляд, дуже ефемерні", – сказав Байден, – "Для мене живопис – це радше спроба знайти те, що, я вважаю, є універсальною істиною".

Син президента США Гантер Байден став художником: його картини коштуватимуть до $500 тисяч

Хоча в Хантера немає професійної художньої освіти, він займався мистецтвом з дитинства. На початку цього року художник опублікував мемуари, де розповідає про свій досвід наркотичної залежності, втім наголошує, що творчість не є для нього видом терапії.

"Це не інструмент, який я використовую для того, щоб якось справитися з ситуацією – це приходить з інших глибин", – сказав він, – "Мене дуже захоплює зв'язок між макро і мікроМакросвіт – це звичайний світ, де живе і діє людина (планети, земні тіла, кристали, великі молекули); мікросвіт – це об’єкти, розміри яких не перевищують розмірів атомів, елементарних частинок тощо. , і те, як ці закономірності повторюються знову і знову".

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше