Британська берегова охорона заарештувала "Ноїв ковчег"

Британська берегова охорона заарештувала "Ноїв ковчег"

Британська берегова охорона заарештувала "Ноїв ковчег"

Агентство берегової та морської охорони Великобританії (MCA) затримало судно-копію "Ноєвого ковчега" в порту Іпсвіч. Влада оголосила його непридатним для плавання і заборонили залишати порт, поки не буде проведено ремонт згідно з вимогами безпеки. Про це повідомляє Daily Mail.

Копія Ноєвого ковчега – це великий плавучий музей, усередині якого розташовані скульптури тварин і біблійні персонажі.

Ковчег прибув до Великобританії з Нідерландів, але випустити його не можуть, тому що у власника, голандського телепродюсера Аада Петерса, відсутні необхідні сертифікати та документи з інформацією про його остійністьОстійність – це здатність плавучого засобу протистояти зовнішнім силам, що порушують його рівновагу, і повертатися у вихідне положення рівноваги, коли дія цих сил припиняється. та вагу.

"У нас дійсно є побоювання з приводу цього судна, і ми не можемо бути впевненими в безпеці його буксирування в Голландію", – цитує Daily Mail офіційну заяву MCA, в якій зазначається, що вік копії біблійного судна – 61 рік, а його вартість становить $3,7 млн (майже 100 млн. грн).

Термін отримання документів уже вийшов, тепер власнику ковчега загрожує штраф за простій – по 500 фунтів (19 тис. грн) за кожен день, коли судно знаходилося в порту, починаючи з 1 квітня 2021 року.

Мешканцям міста сусідство з ковчегом не подобається через його габарити – люди кажуть, що він псує вигляд і закриває сонце.

За даними видання, Петерсен придбав судно у 2010 році. 50 осіб працювали п'ять місяців, щоб перетворити судно в музей.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше