Укрзалізниця хоче скоротити третину менеджменту

Укрзалізниця хоче скоротити третину менеджменту

Укрзалізниця хоче скоротити третину менеджменту
Facebook

Акціонерне товариство "Укрзалізниця" планує скоротити 30% штату працівників центрального апарату управління.

Про це заявив виконувач обов’язків голови правління АТ "Укрзалізниця" Іван Юрик, повідомляється на сайті УЗ.

"Укрзалізниця провела оцінку управлінського персоналу та ухвалила рішення оптимізувати штат працівників апарату управління компанії. Кількість персоналу структурних підрозділів планується скоротити на 30%", – йдеться у повідомленні.

Юрик зазначив, що наглядова рада перевізника вже погодила нову структуру центрального апарату компанії. Скорочення третини працівників відбудеться в межах її реформування.

"Маємо якомога швидше навести лад у структурі апарату управління компанії, усунути дублювання посад та чітко розподілити функціонал між підрозділами. Це дозволить нам більш швидко, якісно та ефективно приймати та втілювати управлінські рішення. Наразі потрібно скоротити 30% штатних посад апарату управління товариства, в якому працюють понад 2,4 тисячі осіб", — наголосив посадовець.

Як зауважили в "Укрзалізниці", оптимізація управлінського персоналу не торкнеться працівників регіональних філій, філій компанії та працівників робітничих професій – скорочувати будуть лише працівників адміністративно-управлінського персоналу.

При цьому Юрик додав, що звільнення працівників відбуватиметься із дотриманням норм трудового законодавства та за погодженням із профспілкою, для чого в компанії розробили певний алгоритм дій.

"Працівники, посади яких підлягають скороченню, будуть своєчасно попереджені про це, з пропонуванням іншої роботи", — пояснив він.

Також працівники компанії мають отримати при звільненні всі належні виплати та вихідну допомогу в розмірі не менше середнього місячного заробітку.

Що відомо

  • Кабінет міністрів скоротить чисельність штату держслужбовців центральних органів влади та їхніх територіальних підрозділів на 10%.
  • "Укрзалізниця" збільшила кількість рейсів "рейкового автобуса" з Києва до аеропорту Бориспіль.
  • Національне антикорупційне бюро провело обшуки в лікарнях "Укрзалізниці" через повідомлення про закупівлю ПЛР-тестів за завищеними цінами.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок