Григорій Чапкіс та його легендарний повзунець 1958 року: син хореографа опублікував архівне відео

Григорій Чапкіс та його легендарний повзунець 1958 року: син хореографа опублікував архівне відео

Григорій Чапкіс та його легендарний повзунець 1958 року: син хореографа опублікував архівне відео "Танці з зірками"

13 червня пізно ввечері помер легендарний хореограф Григорій Чапкіс. Сумну новину повідомив його син Грег, а трохи пізніше опублікував відео легендарного повзунця, який той блискуче виконав у далекому 1958 році у складі ансамблю Вірського.

Григорій Чапкіс 27 років пліч-о-пліч працював разом з Павлом Вірським. Цей етап свого творчого життя він вважав найважливішим у своїй творчій кар'єрі.

"Це така величина! Ми об'їздили 71 країну світу! Я брав участь у трьох міжнародних конкурсах і отримав три золоті медалі. Коли мені було 30, мені надали звання заслуженого артиста", згадував Чапкіс.

Сьогодні рідні, друзі та колеги хореографа вшановують його пам'ять теплими словами, а також розміщують уривок виступу Григорія Миколайовича – легендарний повзунецьУкраїнський народний танець, у якому більшість танцювальних па виконується на зігнутих у колінах ногах, з періодичним підстрибуванням з зігнутих ніг., який у 1958 році він виконав у складі ансамблю Павла Вірського.

Як повідомив Грег Чапкіс в коментарі "ТСН", до останньої миті поруч з хореографом знаходилися донька Лілія та дружина Міла.

"Ми всі все ще шоковані. Помер, бо старенький. 92 роки людині, все почало відмовляти. Він тримався добре. Він старенький, це муки", – сказав він журналістам.

Грег розповів, що планує прилетіти на похорон, проте їм з родиною ще належить визначитися з усіма подробицями.

Читайте також

Помер хореограф Георгій Чапкіс – чим він знаменитий

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше