Австрія здолала Північну Македонію у стартовому матчі групи України

Австрія здолала Північну Македонію у стартовому матчі групи України AP

Австрійці тимчасово очолили групу.

Збірні Австрії та Північної Македонії відкривали програму матчів у групі С перед поєдинком Нідерланди - Україна.

Австрійці втретє грали на чемпіонаті Європи-2020, у той час, як Північна Македонія дебютувала на турнірі. Македонці подолали плей-оф Ліги D та потрапили до групи України.

Команди зустрічалися між собою у відборі на чемпіонат Європи-2020. Обидва поєдинки закінчилися на користь Австрії - 4:1 на виїзді та 2:1 домашній поєдинок.

При цьому 2021 рік Австрія та Північна Македонія розпочали по-різному. Австрійці - з чотирьох очок у відбірковій групі. Македонці - з шести, причому в останньому турі команда здолала на виїзді Німеччину.

Північна Македонія була близькою до того, щоб дебютувати на Євро з нічиєї. Але не змогла цього зробити.

У першому таймі команди обмінялися голами. Після подачи у штрафний майданчик у виконанні Марселя Забітцера точно у дальній кут пробив Штефан Лайнер.

Однак Північна Македонія швидко зрівняла рахунок. Горан Пандєв, який дебютував за збірну 20 років тому і отримав шанс зіграти на Євро-2020, скористався помилкою голкіпера та "прошив" м'яч повз захисника у ворота.

Після перерви тривалий час рахунок тримався рівним. Але Австрія змогла вирвати перемогу - після пасу Давіда Алаби відзначився Міхаель Грегоріч. А на 89-й хвилині Марко Арнаутович встановив остаточний рахунок.

3:1 - Австрія стартує з перемоги на Євро-2020 і тимчасово очолює групу С.

4. Північна Македонія - 0 (1), 1:3
Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів