УЄФА заплатить компенсацію Більбао, в якого забрали право на проведення матчів Євро-2020

УЄФА заплатить компенсацію Більбао, в якого забрали право на проведення матчів Євро-2020

Офiцiйно
УЄФА заплатить компенсацію Більбао, в якого забрали право на проведення матчів Євро-2020 AP

Це офіційне рішення.

УЄФА досяг компромісу з Більбао у питання відшкодування коштів після того, як спілка забрала у міста право на проведення матчів Євро-2020. Про це повідомляється на офіційному сайті міської адміністрації Більбао.

У квітні 2020 року УЄФА забрала у місто право на проведення матчів, оскільки влада Більбао не могла гарантувати присутність глядачів на трибунах. Ігри, які повинні були відбутися на стадіоні "Сан-Мамес", перенесені до Севільї.

Після цього рішення, яке УЄФА прийняла односторонньо, влада Більбао погрожувала подати позов на УЄФА для відшкодування коштів, що були витрачені на підготовку до турніру.

Читайте також: УЄФА забрала право проведення Євро-2020 у Більбао. У чому причина

У червні сторони дійшли компромісу. УЄФА погодилася відшкодувати 1.3 мільйони євро Більбао (стільки місто витратило на підготовку), а окрім того пообіцяла надати "Сан-Мамес" право провести фінал Ліги Європи та фінал жіночої Ліги чемпіонів. Роки фінальних матчів поки залишаються невідомими. Влада Більбао назвала такий компроміс "задовільним".

Це рішення буде ратифіковано на конгресі УЄФА у липні 2021 року. Тоді ж будуть визначені дати, коли Більбао прийматиме фінали Ліги Європи та жіночої Ліги чемпіонів.

Що відомо

  • Матчі у Більбао мав приймати стадіон "Сан-Мамес", відкритий у 2013 році. Він здатен умістити 53 332 глядачі.
  • Крім Більбао, право на проведення матчів Євро-2020 втратив також Дублін. Це місто теж не гарантувало присутності глядачів на стадіоні.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетика