Президент Федерації ММА України виявився росіянином. Що про нього відомо

Президент Федерації ММА України виявився росіянином. Що про нього відомо

ЗМІ
Президент Федерації ММА України виявився росіянином. Що про нього відомо XSport

Президент федерації змішаних бойових мистецтв України Олег Рожкевич є громадянином Росії. Про це повідомляє видання "Без Табу".

Видання опублікувало документи, які свідчать про те, що Рожкевич володіє російським паспортом. У документі вказано, що він виданий на Олега Генадійовича Рожкевича.

Паспорт Рожкевича чинний з 1 березня 2013 року - тоді він отримав нову версію документу, оскільки йому виповнилося 45 років. А у травні 2018-го президентові федерації змішаних бойових мистецтв України видали закордонний паспорт громадянина Росії.

РожкевичБез Табу

РожкевичБез Табу

Також видання повідомляє, що Рожкевич має відношення до федерації змішаних бойових мистецтв Росії. Його ім'я серед списку власників на сайті організації, очільником якої є Рамазан Юмагуен.

На посаді президента федерації змішаних єдиноборств України Рожкевич працює з 2014 року. Перед цим він обіймав посаду віце-президента організації.

Суспільне Спорт намагалося зв'язатися з Олегом Рожкевичем, однак він не вийшов на зв'язок.

Що відомо

  • Змішані єдиноборства є офіційним видом спорту в Україні з лютого 2012 року.
  • До Рожкевича посаду президента федерації змішаних бойових мистецтв України обіймав Дмитро Христюк, який є почесним президентом та головою наглядової ради організації.
  • ММА не є олімпійським видом спорту. Однак президент Міжнародної федерації змішаних бойових мистецтв Керріт Браун повідомив про перемовини щодо включення цього виду спорту на Олімпіаду-2028, яка відбудеться у Лос-Анджелесі.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів