Історія черкаської науковиці

Історія черкаської науковиці

Історія черкаської науковиці

Снігоочисна машина з підручних матеріалів, а система вентиляції автомобіля із сонячних батарей. Ці та низку інших винаходів створили викладачі й студенти Черкаського державного технологічного університету під керівництвом науковиці Людмили Тарандушки. Торік вона очолила в закладі кафедру автомобілів та технології їх експлуатації. Загалом в цій сфері близько п’ятнадцяти років. До Міжнародного дня жінок й дівчат в науці, який відзначають сьогодні, вона розповіла, як ставляться до її роботи чоловіки й чим допомагають студенти.

Радянська "Волга" оснащена автоматичною системою вентиляції. Повітря в салоні автівки охолоджують за допомогою сонячної батареї, – розповідає науковиця Людмила Тарандушка. З такою системою, каже, пасажирам автівки комфортно влітку, коли машина нагрівається до 85 градусів Цельсія.

Історія черкаської науковиці

Історія черкаської науковиці

Систему разом з випускниками кафедри викладачка розробила два роки тому. Нині як вона працює показує студентам. Лише так, на практиці, вважає, до них можна наблизити науку.

Історія черкаської науковиці

Історія черкаської науковиці

Торік влітку студенти відновили "Запорожця" для змагань саморобних автомобілів.

"Повністю перебрали двигун, поршньову групу, колін вал подивилися, головки", - Іван Біленко, студент 5 курсу

Аби машина була "на ходу" витратили місяць. Власноруч не лише ремонтували, а й фарбували її, – додає четвертокурсник Сергій Горьовий. Як це правильно робити, каже, підказували викладачки кафедри.

"Досить цікаво на технічних спеціальностях, що викладають жінки. Досить непогано. Знають багато матеріалу, викладають те, що зв'язано з технікою, із моделюванням різним", - каже Сергій Горьовий, студент 4 курсу.

У планах випробувати на "Запорожці" патент кафедри з антикрилом, – додає Людмила Тарандушка. Цей пристрій, призначений для збільшення притискної сили автомобіля до дороги.

Історія черкаської науковиці

Історія черкаської науковиці

"На сьогоднішній день це ще досліджено. Тобто не проведений експеримент. Просто поки що встановили антикрило. Розрахували яких розмірів, у якому місці воно має розташовуватися. І наступним етапом ми будемо проводити тестові заїзди і визначимо наскільки ефективно воно працює", - каже Людмила Тарандушка, науковиця.

Незважаючи на те, що автомобілебудування – чоловіча справа, - говорить викладач Ігор Шльончак, жінки у цій сфері необхідні. Завідувачка кафедри, каже, надихає їх на роботу.

"Ми, як чоловіки, можливо інколи нам хочеться пасиву, а вона постійно актив дає. Постійно нас тримає в такому тонусі. Ставить перед нами певні задачі, але завжди і поради якось очікує від нас. Оскільки все ж таки чоловіча рука біля техніки більш так надійно", - розповідає Ігор Шльончак, доцент кафедри автомобілів та технології їх експлуатації.

Сама викладачка каже, що бути жінкою в науці нелегко, але якщо ти любиш свою справу, можливо. Так, вона написала понад 40 статей й підручник з грифом Міністерства освіти.

Авторка Ольга Гуржій

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди