Психологічний трилер "Вона" з Ізабель Юппер — на UA: КУЛЬТУРА

Психологічний трилер "Вона" з Ізабель Юппер — на UA: КУЛЬТУРА

Психологічний трилер "Вона" з Ізабель Юппер — на UA: КУЛЬТУРА

У суботу, 12 червня, о 23:00 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА відбудеться показ трилера "Вона" Пола Верговена з Ізабель Юппер у головній ролі. Стрічка заснована на романі "Ох…" Філіппа Джиана.

Події фільму розгортаються навколо 49-річної Мішель, яка у дитинстві втратила зв’язок із батьком. Його посадили у в’язницю за масове вбивство, і в медіа її ім’я досі асоціюється з цією трагедією. Ввечері до квартири Мішель вдирається ґвалтівник. Утім, після нападу вона не подає заяви до поліції, щоб не привертати до себе уваги. Ґвалтівник продовжує стежити за нею, і головна героїня підозрює, що це може бути хтось із компанії, де вона працює.

Головну роль у фільмі "Вона" виконала Ізабель Юппер — французька акторка, відома за роботами у фільмах "Піаністка" Міхаеля Ганеке та "Вісім жінок" Франсуа Озона. Стрічку зняв нідерландський режисер Пол Верговен, відомий за роботами в жанрі наукової фантастики або еротичного трилера ("Робокоп", "Основний інстинкт", "Невидимка").

Стрічку "Вона" вперше показали на 69-му Каннському кінофестивалі. У 2017 році Ізабель Юппер отримала номінацію на премію "Оскар" як найкраща акторка.

"Вона" неодноразово отримувала нагороди на різноманітних преміях: "Гоя" за найкращий європейський фільм, "Незалежний дух" за найкращу жіночу роль, "Сезар" та "Золотий глобус" — також за фільм та акторку. Європейська кіноакадемія назвала Ізабель Юппер та Пола Верговена найкращими акторкою та режисером відповідно і присудила й фільму звання найкращого. Стрічка зайняла друге місце у топі престижного французького видання Cahiers du Cinéma за 2016 рік.

Дивіться фільм «Вона» на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА, онлайн на сайті, а також у мобільному застосунку suspilne.tv для iOS та Android.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше