Суспільне організовує публічну дискусію щодо УКФ

Суспільне організовує публічну дискусію щодо УКФ

Суспільне організовує публічну дискусію щодо УКФ

У п’ятницю, 11 червня, о 15:55 на діджитал-платформах Суспільного мовника — фейсбук- і ютуб-сторінці телеканалу UA: КУЛЬТУРА, покажуть публічну дискусію щодо ситуації, яка склалася навколо Українського культурного фонду.

До публічної дискусії долучаться міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко та виконувачка обов'язків директорки УКФ Ірина Осадча, а також експерти співзасновниця аукціонного дому "Корнерс" і Dofa fund Ольга Сагайдак та  колишній директор Довженко-Центру Іван Козленко. До розмови також приєднається Лариса Мудрак, голова Наглядової ради УКФ, яка днями подала заяву про відставку з посади.

Зазначимо, що станом на 9 червня троє з дев'яти членів Наглядової ради УКФ звільнилися. Криза в державній грантовій установі триває.

Нагадаємо, у березні суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА та діджитал-платформи Суспільного транслювали публічну дискусію кандидатів на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду.

Український культурний фонд — державна установа, створена 2017 року з метою фінансової підтримки культурних проєктів, сприяння доступу громадян до національного культурного надбання та підтримки культурного розмаїття й інтеграції української культури у світовий культурний простір.

Читайте також

"Якщо Наглядову раду переоберуть, повернетесь в УКФ?" – "Ніколи не кажи ніколи". Інтерв'ю з Мудрак

"Я не призначаю жодного директора". Ткаченко про рік роботи міністром, кризу в УКФ та мовний закон

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше