Футбольний клуб Буковина переміг у матчі з Оболонь-2

Футбольний клуб Буковина переміг у матчі з Оболонь-2 Суспільне Буковина

Футбольний клуб "Буковина" переміг у матчі з "Оболонню-2" (Буча) з рахунком 3:1. Гра відбулася в Чернівцях.

Про це передає кореспондент Суспільного.

Перший гол у нижній кут воріт забив півзахисник Артур Орнат. Це було на дев'ятій хвилині матчу. Інші два голи забили у другому таймі.

Перший тайм матчу. Футболісти грали у дощ.Суспільне Буковина

Перший тайм матчу. Футболісти грали у дощ.

Після перерви гол забив нападник Василь Палагнюк. Він вийшов "один на один" з воротарем "Оболонь-2". Третій гол чернівецькі футболісти забили з пенальті. Його призначили за порушення правил — гравець клубу "Оболонь-2" торкнувся м'яча рукою. М'яч у ворота супротивника забив Палагнюк.

Зараз "Буковина" завершила сезон шостою у турнірній таблиці Другої ліги (групи А).