Хокейна Ліга чемпіонів знайшла заміну клубу з Білорусі, який виключили зі змагань

Хокейна Ліга чемпіонів знайшла заміну клубу з Білорусі, який виключили зі змагань

Хокейна Ліга чемпіонів знайшла заміну клубу з Білорусі, який виключили зі змагань CHL

Клуб зі Словаччини все-таки буде змагатися у турнірі.

Керівництво хокейної Ліги чемпіонів визначилося з заміною чемпіону Білорусі "Юності" на груповій стадії турніру. Командою, що змінить білоруський клуб, став словацький клуб "Слован", про що повідомляє прес-служба організації.

"Юність" потрапила до списку учасників хокейної Ліги чемпіонів на сезон 2021/22. Чемпіон Білорусі навіть отримав суперників по груповій стадії, однак у червні його позбавили права на участь у турнірі у зв'язку із нещодавніми подіями у Білорусі, пов'язаними з арештом засновника опозиційного Telegram-каналу NEXTA Романа Протасевича.

Читайте також: Білоруський клуб позбавили місця у наступному сезоні хокейної Ліги чемпіонів. У чому причина

Після виключення "Юності", організатори турніру мали проести заміну. І вирішили "повернути" туди клуб зі Словаччини.

Як "Слован" опинився у списку учасників хокейної ЛЧ?

У Лізі чемпіонів змагаються 32 команди. Крім 24 клубів з країн-засновницьШвеція, Фінляндія, Німеччина, Швейцарія, Чехія, Австрія, у ньому змагаються переможець Континентального кубку, а також клуби-чемпіони із запрошених країн.

У минулих розіграшах турніру Словаччина отримувала запрошення від організаторів Ліги чемпіонів. Очікувалося, що і на сезон 2021/22 представник Словаччини також отримає місце для участі на турнірі.

Проте замість запрошення команди із Словаччини організатори Ліги чемпіонів вирішили виділити вайлд-кард "Донбасу". Він став 32-м клубом-учасником турніру.

Після того, як "Юність" позбавили права на участь у турнірі, організатори хокейної Ліги чемпіонів вирішили повернути Словаччині місце в розіграші Ліги чемпіонів. Його отримав саме "Слован".

Для "Слована" це буде дебютний сезон у хокейній Лізі чемпіонів. У минулі роки запрошення для участі в турнірі отримували словацькі "Нітра", "Кошице", "Банська-Бистриця" - найкращі команди чемпіонату.

Водночас, "Слован" не став найкращим за підсумками останнього розіграшу чемпіонату Словаччини. Чемпіоном "Зволен".

Що відомо

  • Оскільки "Слован" замінить "Юність", то потрапить у групу F, де його суперниками будуть "Оцеларжі Трінець" (Чехія), "Лександ" (Швеція), "Фрібург Готтерон" (Швейцарія).
  • Розіграш сезону хокейної Ліги чемпіонів 2021/22 розпочнеться 26-27 серпня - тоді будуть зіграні матчі першого туру в групах A-F.
  • Чинним переможцем Ліги чемпіонів є шведська "Фролунда", яка виграла фінал у 2019 році. Сезон 2019/20 скасовано через пандемію коронавірусу.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаТрансляція ЧС з футзалу