Запорізькі баскетболісти програли "Прометею" перший матч фінальної серії чемпіонату України facebook.com/ZPbasket

Баскетболісти “Запоріжжя” 9 червня програли перший матч фінальної серії плей-офф “Прометею”.

У Кам'янському підлеглі Валерія Плеханова трималися на рівних із суперниками до середини другої чверті, після чого господарі майданчика почали відриватись у рахунку. До завершення матчу перевага «Прометея» склала 28 очок — 85:57.

"Так, зараз рахунок у серії 1:0 на нашу користь, але серія тільки розпочинається. Ми чудово зіграли у захисті. Вдалося закрити лідерів “Запоріжжя”. Втім, вся боротьба за чемпіонство попереду", — прокоментував результат помічник головного тренера баскетбольного клубу “Прометей” Міленко Богічевич.

Головний тренер БК "Запоріжжя" Валерій Плеханов називає поразку закономірністю: "Як і казав, енергія з’являється, коли ти відновився. Ми не встигли. Це не виправдання, а констатація факту. Фізично ми були далекі від наших оптимальних кондицій. Тому наш задум вдавався на відрізках до середини третьої чверті. Потім там, де треба закрити зону, натиснути на м’яч – ми весь час запізнювалися".

Запорізький тренер зазначив, що сподівається на гідну відповідь 11 червня, коли відбудеться другий матч фінальної серії, також у Кам'янському. Продовження серії — 14 червня — команди гратимуть у Запоріжжі.