Маленький Лувр у центрі Рівного: як галерея Євро-Арт відзначає 10-річний ювілей

Маленький Лувр у центрі Рівного: як галерея Євро-Арт відзначає 10-річний ювілей

Маленький Лувр у центрі Рівного: як галерея Євро-Арт відзначає 10-річний ювілей Суспільне Рівне

Виставку шедеврів світового живопису презентували у рівненській галереї Євро-Арт. Присвятили її до свого десятиріччя. За словами артменеджерки Юлії Савуляк, рівняни вперше отримали нагоду одночасно побачити твори всесвітньовідомих художників, зокрема, Пабло Пікассо, Сальвадора Далі, Марка Шагала та інших.

На ювілейній виставці представлені по дві графічні роботи Пабло Пікассо і Марка Шагала. А також дві літографії Сальвадора Далі. Ці твори до співзасновника "Євро-Арту" Леоніда Волошуна потрапили із Франції.

Загалом, виставка вмістила понад 50 робіт українських та європейських художників, їх експонують у двох залах. Історія "Євро-Арту"розпочалася з картини Саймонса Яна Франса "Після битви під Ватерлоо".

"Саме завдяки цій картині нас 10 років тому назвали маленьким Лувром у центрі Рівного. Якщо походити, подивитися на колекцію, яка представлена у наших залах, то ви знайдете художників, роботи яких і справді представлені в Луврі. Тому ми і не сперечаємося, але дивитися і надихатися не тільки однією картиною", – розповідає артменеджерка галереї Євро-Арт Юлія Савуляк.

За 10 років у галереї "Євро-Арт" організували та провели 133 виставки, які загалом відвідало майже 50 тисяч людей. Ювілейна виставка у галереї "Євро-Арт" діятиме до 18 липня.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше