Сальвадор став першою країною, яка зробила біткоїни легальним платіжним засобом

Сальвадор став першою країною, яка зробила біткоїни легальним платіжним засобом

Сальвадор став першою країною, яка зробила біткоїни легальним платіжним засобом
AP

Сальвадор першим у світі зробив біткоїни офіційним платіжним засобом. Тепер ними можна розраховуватися в магазинах та платити податки.

Згідно з текстом рішення парламенту Сальвадору, близько 70% жителів країни не мають доступу до традиційних фінансових послуг, оскільки не мають банківських рахунків. Криптовалюту вводять в обіг для того, щоб знизити цей показник, передає CNBC.

За новим законом, обмінний курс біткоїну та офіційної місцевої валюти — долару США — "буде вільно встановлюватися ринком". Окрім того, держава пропонуватиме навчання для населення, щоб люди опанували транзакції з біткоїнами.

Щороку громадяни Сальвадору, які працюють за межами країни, пересилають додому близько 6 мільярдів доларів. На думку влади, обіг біткоїнів спростить такі перекази та стане альтернативою для тих, хто не має банківських рахунків.

Що відомо

  • 4 червня ціна Bitcoin впала після того, як Маск запостив у Twitter мем про розбите серце.
  • У березні генеральний директор компанії Tesla Ілон Маск повідомив про початок продажів його продукції за криптовалюту. Він також повідомив, що біткоїни, які його компанія отримає за автомобілі, які не будуть конвертовані в офіційну валюту і збережені в біткоїнах.
  • Наприкінці 2020 року курс біткоїна почав стрімко зростати, 8 січня 2021 року сягнувши позначки у більш ніж 40 тисяч доларів за одиницю.
  • 13 травня Ілон Маск зупинив продаж Tesla за біткоїн, після чого курс криптовалюти впав на 17 відсотків
  • У США програміст забув пароль від диска з біткоїнами на 240 мільйонів доларів.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок