Кейт Вінслет розповіла, як змінилися умови праці жінок в Голлівуді

Кейт Вінслет розповіла, як змінилися умови праці жінок в Голлівуді

Кейт Вінслет розповіла, як змінилися умови праці жінок в Голлівуді Кадр з фільму "Мейр з Істтауна"

Кейт Вінслет розповіла, як змінилися умови праці жінок в Голлівуді. В інтерв’ю для програми BBC Radio 4 Today вона зізналася, що помітила тенденцію вирівнювання заробітної платні, а також збільшення кількості ролей для жінок її віку.

Як повідомляє видання Wonderzine-Україна, Вінслет згадала режисера "Мейр з Істтауна" Крейга Зобела, який надав акторці повний контроль над образом її героїні. Наприклад, дав їй передивитися інтимну сцену, аби перевірити, що Вінслет усе влаштовує.

"Це було почесно, оскільки не пам’ятаю, щоб таке пропонували, коли я була молодшою. Нам просто говорили, що дещо змінять. Люди почали звертати увагу на те, як почуваються жінки та як вони хочуть бути представленими", – каже Вінслет.

Акторка займається цією роботою, відколи їй виповнилося 17 та пишається тим, шо нині вона отримує простір, щоб показати зміни, які відбуваються з її обличчям і тілом.

Що відомо

У серіалі "Мейр з Істтауна" Кейт Вінслет зіграла детективку, чиє особисте життя руйнується під час чергового розслідування.

Під час зйомок інтимної сцени камера захопила її в такому ракурсі, що її живіт здався занадто опуклим. Проте акторка заборонила редагувати цей момент, бо виступає проти нереалістичного зображення жіночого тіла у серіалах і кіно. Актриса вважає свою героїню Мейр повноцінною, недосконалою жінкою, яка виглядає відповідно до її віку.

Читайте також

Музика українця Любомира Мельника стала саундтреком до серіалу з Кейт Вінслет

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше