Вийшов трейлер серіалу Вонга Карвая. Це його перший проєкт за вісім років

Вийшов трейлер серіалу Вонга Карвая. Це його перший проєкт за вісім років

Вийшов трейлер серіалу Вонга Карвая. Це його перший проєкт за вісім років Кадр з серіалу

Творець фільмів "Любовний настрій" та "Мої Чорничні ночі" Вонг Карвай став режисером нового серіалу "Цвітіння Шанхаю", трейлер якого опублікував китайський стримінг WeTV. Це його перший режисерський проєкт за вісім років.

Оператором серіалу став Пітер Пау, лауреат премії "Оскар" за фільм "Тигр підкрадається, дракон ховається". Про це з посиланням на IndieWire повідомляє Bird in Fight.

В центрі сюжету – загадковий мільйонер містер Бао та його перетворення з молодого опортуніста зі складним минулим в одного з найзаможніших мешканців Шанхаю. Дія серіалу відбувається в проміжку з 60-х по 90-ті роки минулого століття, коли місто переживало активне економічне зростання.

Герой впевнено прокладає собі шлях соціальною драбиною, відвідує вечірки і заводить романи з чотирма жінками, які уособлюють його прагнення до романтики й пригод. Головну роль в картині виконав китайський актор Ху Ге ("Озеро диких гусей").

За словами Вонга Карвая, "Цвітіння Шанхаю" – найбільш особистий його проєкт.

"Місце дії – моє рідне місто, а час, описаний в книзі, – період, коли я переїхав в Гонконг. Я не повертався в Шанхай з 1963 року до початку 90-х. Тепер я користуюся можливістю заповнити прогалини", – каже режисер.

Щоб досягти ювелірної точності у зображенні Чайна-тауну в Сан-Франциско та Шанхаю, яких більше не існує, Карвай працював над сценарієм шоу як архітектор та історик.

"Це було дуже корисно, складно, але цікаво", – згадує він.

Міжнародна прем'єра серіалу "Цвітіння Шанхаю" запланована на 2022 рік.

Що відомо

  • Вонг Карвай народився 17 липня 1958 року в Шанхаї. Коли йому виповнилося п'ять років, батьки розлучилися. Разом з матір'ю він переїхав до Гонконгу, де йому довелося опановувати місцеву говірку. Щоб пришвидшити процес, матір часто водила його в кіно. Так він закохався у світ кінематографу, а після закінчення коледжу пішов на курси сценаристів.
  • У 80-ті він активно писав сценарії для кіно, а у 1989 році зняв дебютну кримінальну мелодраму "Поки не висохнуть сльози". Вже тоді критики з усього світу відзначили унікальний авторський стиль Карвая.
  • Одна з його найбільш відомих робіт – артхаусна мелодрама "Любовний настрій" (2000). Цей фільм зібрав чимало нагород та займає другу позицію у рейтингу найвеличніших фільмів XXI століття за версією BBC

Читайте також

Netflix випустив трейлер комедійного бойовика з Ван Даммом, знятого в Києві

Про секс-скандал з Гарві Вайнштайном знімуть фільм

BAFTA назвала найкращі британські серіали та проєкти для телебачення

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше