"Наші футболісти не обирали". УАФ відреагувала на вміст музичного плейлиста України перед Євро-2020

"Наші футболісти не обирали". УАФ відреагувала на вміст музичного плейлиста України перед Євро-2020

Офіційна відповідь УАФ.

Перед стартом чемпіонату Європи з футболу УЄФА опублікувала офіційні плейлисти кожної країни-учасниці, а також музичний плейлист турніру. За кілька днів після публікації українські ЗМІ звернули увагу на підбірку пісень в плейлисті України: там було дев'ять пісень, три з яких російські.

Після численних публікацій у ЗМІ цей варіант плейлиста був видалений, а за кілька годин з'явився інший - у ньому 50 треків (а не дев'ять), жодної російської пісні.

Читайте також: УЄФА опублікував музичний плейлист збірної України, а тоді видалив його та замінив усі пісні

Ознайомитися з оновленим плейлистом збірної України можна тут.

Українська асоціація футболу не коментувала плейлист збірної України, але після заміни пісень опублікувала першу офіційну реакцію. Текст знаходиться на офіційній сторінці УАФ у Facebook.

Згідно із заявою, УАФ свідомо не коментувала ситуацію, адже чекала на відповідь УЄФА. І переконує - оригінальний плейлист не був вибором футболістів та УАФ не знала про варіант плейлиста.

"Справа в тому, що композиції із переліку, який з’явився в ЗМІ як «вибір гравців головної команди України», наші футболісти насправді не обирали. За виключенням однієї пісні — "Їхали козаки" гурту "Тінь сонця". Решту пісень самостійно обрали колеги з УЄФА і, за їхніми словами, у своєму виборі вони послуговувалися даними з локальних чартів України", - йдеться у заяві.

УАФ також зазначила, що надіслала запит в УЄФА щодо виправлення "цього непорозуміння". Європейська федерація відповіла, що готова "до формування альтернативного символічного плейлиста збірної України".

Утім, в оновленому плейлисті збірної України, де є одразу 50 різних треків, пісні "Їхали козаки" теж немає. А єдина композиція, що залишилася, - офіційний гімн Євро-2020.

"Скандальний перелік композицій, де серед іншого є виконавці, яким заборонений в’їзд в Україну, буде заблоковано. Неприємний інцидент вичерпано", - так закінчується заява УАФ.

Що відомо

  • Під час тренувального збору перед Євро-2020 кілька гравців збірної України пройшли посвячення, проспівавши кілька пісень. Серед пісень, які виконали футболісти збірної України - треки MONATIK, Віри Брєжнєвої, Кузьми Скрябіна, а також гурту "Машина врємєні".
Читайте також: Росія запропонувала заборонити нову форму збірної України. Чому та як відреагували в УЄФА
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів