Футбольний клуб "Олександрія" здобув третю перемогу у Туреччині

Футбольний клуб "Олександрія" здобув третю перемогу на другому тренувальному зборі у Туреччині. Напередодні у місті Бєлєк олександрійці зіграли з клубом із Казахстану "Кизил-Жар".

Олександрійці відкрили рахунок у матчі на шістдесят третій хвилині. Після передачі з правого флангу Максим Третьяков забив м’яч у ворота казахів. За вісім хвилин атака "Олександрії” завершилася пасом на Богдана Мишенка, який обіграв двох гравців суперника і пробив повз голкіпера "Кизил-Жару". Рахунок 2:0.

Наступний поєдинок у Туреччині "Олександрія" зіграє завтра з багаторазовим чемпіоном Грузії, тбіліським „Динамо".