Netflix випустив трейлер комедійного бойовика з Ван Даммом, знятого в Києві

Netflix випустив трейлер комедійного бойовика з Ван Даммом, знятого в Києві

Netflix випустив трейлер комедійного бойовика з Ван Даммом, знятого в Києві

Netflix випустив трейлер комедійного бойовика The Last Mercenary ("Останній найманець"), частина якого була знята в Києві, частина – в Парижі. Прем'єра фільму відбудеться 30 липня.

Жан-Клод Ван Дам зіграв колишнього секретного агента і найманця Річарда Брумера, який працює під псевдонімом Туман. Він намагається врятувати свого сина від помилкових звинувачень в наркоторгівлі та захистити його від мафії.

Як повідомив міністр культури Олександр Ткаченко, переважна частина зйомок відбудеться у Києві, а також — у Парижі, адже за сюжетом події розгортатимуться у Франції. Серед головних акторів — Жан-Клод Ван Дам і Албан Іванов.

За роботу відповідальні міжнародна кінокомпанія Apple Tree і вітчизняні Star Media.

Продюсери фільму — Влад Ряшин, Жан-Шарль Леві та Оліас Барко. Режисер — Девід Шарон, оператор-постановник — Т’єррі Арбогаст. Також Ткаченко висловив сподівання, що ця стрічка стане першою, яка отримає рібейти за новим законом про кіно в Україні.

У вересні Жан-Клод ван Дам пошкодив м'язи під час зйомок бойових сцен.

"Тут, в Україні, за два попередні дні ми зняли 5 поєдинків. Зйомки були важкі і фізично, і психологічно. Як ви могли бачити на минулому відео, я був із бандажем на шиї, крім того, пошкодив біцепс. Але ми намагаємося спершу зняти всі екшн-сцени і вже потім переходити до "драматичних сцен". Далі буде легше", – зазначив ван Дам.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше