Миколаївський клуб "МБК-2-Ніко" став срібним призером Молодіжної ліги з баскетболу Фото — Федерація баскетболу України

Миколаївський баскетбольний клуб "МБК-2-Ніко-СДЮСШОР-4" поступився кам'янській команді "Прометей-2" у фінальному етапі Молодіжної ліги. Миколаївська команда опинилася на другому місці в турнірній таблиці та стала срібним призером ліги. Про це повідомляє пресслужба Федерації баскетболу України.

У вирішальному матчі, який відбувся у Києві, "Прометей-2" з Кам’янського переграв "МБК-2-Ніко" з рахунком 95:70.

Найрезультативнішими гравцями матчу стали Данило Пирогов з "Прометея-2" та Владислав Орзул з "МБК-2-Ніко". Обидва баскетболісти набрали 31 очко кожен.

Миколаївський клуб "МБК-2-Ніко-СДЮСШОР-4" став срібним призером Молодіжної ліги з баскетболуФото — Федерація баскетболу України

Бронзовим призером Молодіжної ліги став "Київ-2", який у матчі за третє місце переміг івано-франківську "Говерлу" з рахунком 70:68.

• У Вищій лізі "МБК-2-Ніко" вибув у першому раунді плей-офф та у підсумку закінчив сезон на 9-му місці.