Українські художники створили еротичний журнал "Грішниця"

Українські художники створили еротичний журнал "Грішниця"

Українські художники створили еротичний журнал "Грішниця" Julie Poly

В Україні з'явився новий еротичний журнал "Грішниця". Головні герої та творці видання українські художники та художниці, які торкаються тем сексуальності, гендеру та самопізнання.

Креативна директорка та кураторка журналу — українська фотографиня Julie Poly попереджає, що прихильники "полунички" у чистому вигляді можуть бути розчаровані.

"Ті люди, які сподіваються побачити в журналі просто фотографії оголених дівчат і тому подібне — сильно засмутяться. Оскільки артзін "Грішниця" про інше", — сказала вона в коментарі виданню DTF Magazine.

Назву "Грішниця" Poly пояснює наступним чином: це настільки об'ємне поняття, що кожен може відчути його по-різному:

"У цій назві дуже багато референсів і простору для фантазії. У своєму есе "Проти інтерпретації" Сьюзан Зонтаґ писала: "Замість герменевтики нам потрібна еротика мистецтва". В цьому і весь сенс: навіщо завжди намагатися визначити щось. Краще просто створювати".

З першого номеру читачі дізнаються більше про еротику в стріт-арті та познайомляться з провокативними авторськими проєктами українських митців: групи 665 sixsixfive, художниці Kinder Album, Julie Poly, Анни Магас, Єлизавети Жданової, Ніни Мурашкіної, Олени Іванової і Вікторії Довгадзе, а також Микити Гудзовського.

Перший число видання вийшло у форматі напівжурналу/напівгазети на 32 сторінки. Таким чином кураторка Julie Poly хотіла створити щось концентроване, щоб кожен міг витратити не більше 10 хвилин на прочитання. Проте вже наступний випуск експериментального журналу відрізнятиметься за стилістикою.

"Ми хочемо не прив'язуватися до однієї візуальної мови, а робити видання, спираючись на свій стан у конкретний період, оперуючи актуальними темами", — каже Poly.

Що відомо

  • Julie Poly народилась у місті Стаханoв, Луганська область. Перші світлини робила на Кінному ринку у Харкові, під враженням від навчання у Харківській школі фотографії. Сьогодні Julie Poly — одна з найуспішніших фотографів України.
  • Артпрактика Julie Poly об’єднала її попередній досвід у документальному та постановочному фото. Полященко інтерпретує культурні та візуальні коди української повсякденності, здебільшого у полях еротики, моди та нової краси. Художниця зазначає, що надихається "тривіальними речами і повсякденними подіями, історіями з життя друзів".
  • У 2020 році її творче видання "Укрзалізниця" вийшло друком у видавництві "Основи". Протягом року художниця знімала документальні та інсценізовані фото у місцевих поїздах, переважно на Київщині, у східній та західній частинах України.

Читайте також

У Львові реалізують арт-проєкт, щоб підтримати митців під час карантину

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше