У Хмельницькому зросте тариф на вивезення сміття. Коли і на скільки

У Хмельницькому зросте тариф на вивезення сміття. Коли і на скільки

У Хмельницькому зросте тариф на вивезення сміття. Коли і на скільки Суспільне Херсон

З 19 червня у Хмельницькому зростуть тарифи на вивезення твердих побутових відходів. В середньому вартість послуги дорожчає на 8 гривень. Хмельничани будуть плати в залежності від місця проживання від 23 до 33 гривень. Про це Суспільному розповів директор комунального підприємства “Спецкомунтранс” Олександр Зімін.

За його словами, тариф буде дешевший для мешканців будинків з функціонуючим сміттєпроводом та споживачів, які самостійно утримують контейнери та контейнерні майданчики. Дорожче платитимуть споживачі послуг, які користуються контейнерами на контейнерних майданчиках в місцях загального користування.

“Ця різниця в тарифі пов'язана з тим, що контейнерні майданчики утримуються, ремонтуються коштом комунального підприємства. Тому плата відповідно більша”, - пояснює Олександр Зімін.

Для споживачів послуг у будинках з функціонуючим сміттєпроводом та споживачів, які самостійно утримують контейнери та контейнерні майданчики з 16 червня діють такі тарифи:

  • для споживачів послуг за індивідуальними договорами у багатоквартирних будинках 23 гривні 74 копійки сам тариф та 4 гривні 14 копійок - абонентська плата.
  • для споживачів послуг, крім споживачів за індивідуальними договорами у багатоквартирних будинках - 24 гривні 48 копійок.
  • для споживачів послуг у будинках приватного сектору з присадибною ділянкою - 27 гривні 27 копійок.

Для споживачів послуг, які користуються контейнерами на контейнерних майданчиках в місцях загального користування:

  • для споживачів послуг за індивідуальними договорами у багатоквартирних будинках тариф 28 гривень 28 копійок і абонентська плата 4 гривні 14 копійок.
  • для споживачів послуг, крім споживачів за індивідуальними договорами у багатоквартирних будинках - 29 гривень 16 копійок.
  • для споживачів послуг у будинках приватного сектору з присадибною ділянкою - 32 гривні 61 копійка.

Підвищення вартості тарифу пов'язано з тим, що діючий тариф не забезпечує відшкодування витрат на виконання послуги з вивезення побутових відходів.

"Заробітна плата, ріст цін на пальне, на запасні частини. Тому виникло питання про те, що потрібно переглядати тарифи. Комунальне підприємство повинно вчасно проводити нарахування і видачу заробітної плати, надавати якісну послугу, а для цього потрібно вчасно ремонтувати транспортні засоби, відповідно і здійснювати їхню заправку.

Читайте також

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди