Танцюрист на візку Іван Сівак з Рівного виборов три "золота" на Кубку світу

Танцюрист на візку Іван Сівак з Рівного виборов три "золота" на Кубку світу Фото Ірини Ковальчук

Рівненський танцюрист на візку Іван Сівак виборов три золоті нагороди на Кубку світу зі спортивних танців. Про це повідомили на сторінці регіонального центру "Інваспорт". Змагання проходили в італійському місті Генуя.

В Італії з 2 по 7 червня проходив Кубок світу зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Участь у ньому брали близько 90 спортсменів з 12 країн, серед яких збірна команда України.

Танцюрист на візку Іван Сівак з Рівного виграв три "золота" на Кубку в ІталіїФото Ірини Ковальчук

Три золоті нагороди Кубку виборов заслужений майстер спорту України зі спортивних танців на візках, рівнянин Іван Сівак.

"Іван Сівак виборов три золоті нагороди у категорії "Men’s Freestyle Solo class 2", у категорії "Men’s Single class 2" та у категорії комбі "Латиноамериканська програма". У категорії комбі "Латиноамериканська програма", де один зі спортсменів на візку, Іван Сівак здобув золоту медаль у парі з Оленою Данкевич з Києва", – повідомила адміністраторка спільноти "Інваспорт" Ірина Ковальчук.

Вона зазначила: багаторазового чемпіона та призера чемпіонатів світу та Європи підготувала тренерка Інна Гурська.

О 17:05 Суспільне зв'язалось з Іваном Сіваком телефоном. Він повідомив, що перебуває у літаку та щойно прилетіли до України. Про свою участь на змаганнях пообіцяв розповісти у вівторок, 8 червня.

• Іван Сівак – заслужений майстер спорту України зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату з Рівного. Спортивними танцями на візках займається з 2006-го року, а з 2008-го – член збірної України.
  • Спортсмен-танцюрист виборов близько пів сотні нагород на різних змаганнях. Зокрема, він став чемпіоном України у березні 2021-го року, виборовши золоту медаль у категоріях "Single Men" та у комбо "Латиноамериканська програма".

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки