Катерина Павленко з Go_A розповіла про роботу з фольклором та подальшу долю зеленої шуби

Катерина Павленко з Go_A розповіла про роботу з фольклором та подальшу долю зеленої шуби

Катерина Павленко з Go_A розповіла про роботу з фольклором та подальшу долю зеленої шуби

Катерина Павленко з Go_A знялася у фотосесії для журналу Vogue. У інтерв'ю виданню співачка розповіла про роботу з складнощі роботи з фольклором та чому ми більше не побачимо на їхніх концертах зелену шубу зі сценічного номера на "Євробаченні".

На пісенному конкурсі гурт вперше представив пісню, на 100 відсотків написану українською мовою. Пісня SHUM базується на народних веснянках, а її текст пов'язаний із пробудженням природи. Попри побоювання, що нас не зрозуміють, трек отримав потужну підтримку в європейській спільноті та увірвалася в чарти Spotify, Youtube та навіть Billboard.

"Раніше головною складністю було достукатися до свого слухача — зараз він у нас вже є. А ще дуже велика складність в тому, що ти відчуваєш відповідальність. Мені, наприклад, совість не дозволяє просто взяти українську народну пісню і використовувати, як заманеться. Коли ми працюємо з фольклором, намагаємося в першу чергу не знищити душу пісні, тому що симбіоз електроніки і фолку — специфічна суміш, і треба бути обережним. З іншого боку, хочеться дати людям ритм, щоб це звучало актуально в XXI столітті. Але водночас зберегти мелос", — розповіла Катерина в розмові з журналістом видання.

Катерина Павленко з Go_A розповіла про роботу з фольклором та подальшу долю зеленої шубиVogue.UA

На сцену "Євробачення" співачка вийшла у яскравій зеленій шубі, що співзвучно зі словами з першого, народного варіанту пісні: "У нашого шума зеленая шуба".

"Зелена шуба — певний символ весни. За сюжетом нашої пісні, бог лісу Шум одягає цю шубу, щоб люди пішли за ним. Ми довго думали, що зробити з одягом, щоб привернути увагу, адже вийти просто в красивому платті — це не наш варіант, тому разом з художниками Костянтином Томільченком, Олександром Братковським і Дмитром Курятою придумали цю прекрасну шубу. А допомагала в реалізації команда Суспільного, яка організувала нашу поїздку в Роттердам", — каже співачка.

На жаль, ми не зможемо побачити цю вже легендарну шубу на майбутніх концертах. За словами Павленко, після конкурсу музиканти повернули одяг до костюмерної, але вона чула, що Євробачення хоче забрати її до себе в музей.

Читайте також

Shum гурту Go_A став першою україномовною піснею у світовому чарті Billboard

Влоги "HALLO, Євробачення" набрали понад мільйон переглядів

Свято життя, або Чому перемога Італії на Євробаченні закономірна у часи пандемії

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше