В Одесі планують висадити тисячу акацій

В Одесі планують висадити тисячу акацій

В Одесі планують висадити тисячу акацій
Фото: Ольга Богданова

Восени в Одесі планують висадити тисячу дерев акації. Приєднатися до такої ініціативи може будь-хто, повідомив міський голова Одеси Геннадій Труханов на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, допомагати висаджувати дерева будуть фахівці комунального підприємства "Міськзелентрест".

Геннадій Труханов зауважив, що акація є символом міста та саме їй присвячений гімн міста – "Пісня про Одесу" з оперетти "Біла акація".

Нагадаємо, у квітні уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь закликав Одеську мерію привести у відповідність до мовного закону рішення про затвердження російськомовної композиції "Пісня про Оде­су" у якості офіційного гімну міста. Про це стало відомо з річного звіту омбудсмена.

Мер Одеси Геннадій Труханов публічно прокоментував цю ситуацію лише одного разу: у коментарі виданню "Страна.юа". Він заявив, що гімн подобається містянам, а тому ініціювати його зміну не планує.

Згодом Тарас Кремінь заявив, що питання офіційного гімну Одеси слід винести на розгляд містян. Якщо ж депутати проти такої ідеї, це необхідно аргументувати.

Додамо, композицію "Пісня про Одесу" з радянської оперети "Біла акація" затвердили офіційним гімном міста в 2011 році. З пропозицією затвердити у якості гімну саме цю композицію до мерії звернулися представники "Всесвітнього клубу одеситів". Як альтернативний варіант у міськраді також розглядали композицію "У Чорного моря" у виконанні Леоніда Утьосова.

Читайте також

  • Озеленимо Україну: в Одесі навчали висаджувати дерева
  • У міськраді Одеси пояснили, навіщо планують придбати майже 92 тисяч троянд
  • "Від освітян – місту": в Одесі вчителі висадили понад 50 дерев

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок