Сергій Ребров став головним тренером клубу із ОАЕ: що про це відомо

Сергій Ребров став головним тренером клубу із ОАЕ: що про це відомо

Сергій Ребров став головним тренером клубу із ОАЕ: що про це відомо AP

Новий клуб українця.

Український футбольний тренер Сергій Ребров визначився з місцем нової роботи. Про підписання контракту з українцем оголосив клуб із ОАЕ "Аль-Айн".

47-річний Ребров лише у п'ятницю, 4 червня, офіційно пішов з попереднього клубу, угорського "Ференцвароша", у якому працював три сезони. І за дві доби українець підписав новий контракт.

Деталі щодо підписаного контракту не уточнюються: термін угоди та зарплата українця невідомі.

Клуб із ОАЕ не буде першим досвідом роботи Реброва в Азії. З 2017 по 2018 рік (перед "Ференцарошем") українець працював у "Аль-Ахлі" з Саудівської Аравії. Загалом у тренерській кар'єрі Сергія Реброва - робота головним тренером в "Динамо", "Аль-Ахлі" та "Ференцвароші".

Що це за клуб - "Аль-Айн"

  • "Аль-Айн" - найтитулованіший футбольний клуб ОАЕ: 13-разовий чемпіон країни (востаннє у сезоні 2017/18), 7-разовий володар Кубка та 5-разовий - Суперкубка. У 2003 році "Аль-Айн" виграв Лігу чемпіонів Азії.
  • Власником клубу є 60-річний Мухаммад ібн Заїд Аль Нахайян, заступник Верховного головнокомандувача Збройних Сил ОАЕ, він є радником президента ОАЕ, свого старшого брата.
  • Сезон 2020/21 "Аль-Айн" закінчив на шостому місці у чемпіонаті ОАЕ, не вийшов у міжнародні турніри.
  • Тренером "Аль-Айн" з січня 2020 року був португалець Педру Емануель, якого й замінить Ребров. Українець стане 55-м тренером в історії клубу.
  • У рейтингу азійських клубів займає 16-е місце.

Чому Ребров пішов з "Ференцвароша"

Сергій Ребров працював у "Ференцвароші" три сезони - тричі ставав чемпіоном Угорщини та оновив усі національні рекорди. Українця двічі визнавали найкращим тренером року в Угорщині.

Читайте також: Сергій Ребров удруге поспіль став тренером року в Угорщині. Які рекорди він встановив

За день до звільнення з "Ференцвароша" Ребров дав інтерв'ю, де розповів про свою версію подій. Конфлікт між тренером та президентом клубу виник через трансферну політику клубу, однак Ребров не планував йти з клубу.

Як Ребров звільнявся з посади головного тренера "Ференцвароша"

Досягнення Реброва із "Ференцварошем" у сезоні-2020/21

  • 78 - очок набрав "Ференцварош" Реброва у сезоні 2020/21 чемпіонату Угорщини - рекорд
  • 25 - років не виступав "Ференцварош" у групі Ліги чемпіонів до сезону 2020/21
  • 22 - м'ячі пропустив "Ференцварош" Реброва у сезоні 2020/21 чемпіонату - найменша кількість в історії угорської ліги
  • 3 - поспіль чемпіонства виграв Ребров із "Ференцварошем". Востаннє це робили в Угорщині 14 років тому - "Дебрецен (2005-2007 роки)
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів