Україна виграла шість медалей у другий день етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики

Україна виграла шість медалей у другий день етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики

Україна виграла шість медалей у другий день етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики WCCEgypt

"золота "на рахунку Назара Чепурного та Іллі Ковтуна.

Україна завершила виступи на другому етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики. У другий день фіналів українські гімнасти виграли шість медалей.

У перший день фіналів українці здобули п'ять медалей. Три з них були золотими - Ілля Ковтун став найкращим у вправах на коні та вільних вправах, а Діана Варінська - у різновисоких брусах.

Читайте також: Україна виграла три "золота" й дві "бронзи" в перший день етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики

У другий день змагань українці мали можливість поборотися за нагороди ще в п'яти дисциплінах - трьох чоловічих і двох жіночих. І в кожній з них здобули медалі.

Усі результати чоловіків

  • Фінали другого дня: опорний стрибок, паралельні бруса, перекладина

Як і у перший день змагань, у всіх трьох фіналах другого дня взяв участь Ілля Ковтун. І 17-річний гімнаст додав до свого активу три медалі, одна з яких - золота.

У фіналі на перекладині Ковтуна оцінили з результатом 14.233 - на 0.06 більше, аніж у найближчого переслідувача - кіпріота Ілаяса Георгіу. Виступи на інших снарядах - опорний стрибок та бруса - українець закінчив із третім результатом.

Та "золото" Ковтуна не стало єдиним у цей змагальний день: Назар Чепурний вдруге поспіль на етапах Кубка світу переміг у опорному стрибку. 18-річний гімнаст показав найкращий результат у опорному стрибку, випередивши Ковтуна майже на 1 бал - 14.52 проти 13.67. На перекладині Чепурний фінішував четвертим.

Усі результати жінок

  • Фінали другого дня: вправи на колоді, вільні вправи

У жіночих фіналах другого дня в обох жіночих дисциплінах змагалися українки. І в активі Діани Варінська одразу дві медалі, яка виграла два "срібла".

У вправах на колоді українка відібралася у фінал з восьмим кваліфікаційним результатом, але безпосередьо у фіналі була близькою навіть до "золота": їй не вистачило 0.08 бала до першого місця.

А у вільних вправах українка поступилася угорці Зої Зекелі, виступивши із результатом 12.2 бали. При цьому у вільних вправах Варінська спочатку стала бронзовою призеркою. Але з представниці Єгипту Менді Мохамед зняли бали за підсумками виступу, завдяки чому українка піднялася на друге місце.

Ані Єлизавета Губарєва, ані Анастасія Бачинська фінішувати у топ-3 не змогли. Губарєва - сьома у вільних вправах, Бачинська - восьма у вправах на колоді.

Скільки медалей здобула Україна на другому етапі Кубка світу

Етап у Єгипті українські гімнасти завершили з 11 медалями, п'ять із яких - золоті.

  • "Золото": Ілля Ковтун (вільні вправи, кінь, перекладина), Назар Чепурний (опорний стрибок), Діана Варінська (різновисокі бруса)
  • "Срібло": Діана Варінська (колода, вільні вправи)
  • "Бронза": Назар Чепурний (кінь), Роман Ващенко (кільця), Ілля Ковтун (опорний стрибок, паралельні бруса)

Як виступила Україна на перших двох етапах Кубка світу

  • Варна: 4 "золото" + 1 "срібло" + 0 "бронза"
  • Каїр: 5+2+4

Що далі

  • 12-13 червня - Третій етап Кубка світу в хорватському Осієку
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетика