Канада та Фінляндія удруге поспіль вийшли у фінал чемпіонату світу з хокею

Канада та Фінляндія удруге поспіль вийшли у фінал чемпіонату світу з хокею AP Images

Реванш минулого фіналу.

Чемпіонат світу з хокею 2021 року виходить на фінішну пряму. За день після чвертьфінальних матчів чотири найкращі команди визначили фіналістів у півфіналах.

Матчі 1/2 фіналу були повторенням поєдинків групового етапу, оскільки усі чотири півфіналісти - учасники однієї групи на чемпіонаті світу. Один з півфінальних матчів вийшов європейський (Фінляндія - Німеччина), інший - північноамериканським (США - Канада).

У підсумку, перемогу здобули ті збірні, що виходили у фінал і минулого чемпіонату світу. Канада у матчі-триллері дотисла США, а Фінляндія завдяки упевненому старту перемогла Німеччину.

Чемпіонат світу з хокею. 1/2 фіналу. Результати

• CША - Канада 2:4

На груповому етапі Канада програла США з рахунком 1:5, це був другий матч на турнірі для канадців і вони без шансів поступилися американцям.

Однак у півфіналі США не змогло повторити свій успіх, хоча й переважили суперника за кількістю ударів. Канадці вели по ходу усього матчу, відбивали атаки суперника, а на останніх секундах забили вирішальну шайбу у порожні ворота - 4:2.

• Фінляндія - Німеччина 2:1

А от другий півфінал закінчився з таким ж рахунком, як і матч команд на груповому етапі - 2:1 за збірною Фінляндії.

Фіни нанесли по воротах суперника усього 17 кидків, реалізували - два. У німців - 28 ударів і лише одна закинути шайба. Фінляндія забила двічі у першому періоді, а потім втримала перевагу.

То що далі

• Звання чемпіона світу між собою розіграють Фінляндія та Канада. Це буде рематч фіналу-2019 року (перемога фінів 3:1). Загалом ці команди у фіналі зіграють між собою вп'яте в історії: одна перемога в Фінляндії, три - у Канади. Фінал відбудеться в неділю, 6 червня, о 20:15 за Києвом.
  • У матчі за третє місце зустрінуться Німеччина та США - о 16:15, в неділю, 6 червня.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів