Марта Костюк розбила росіянку та вперше в кар'єрі вийшла у четвертий раунд турніру Великого Шолому

Марта Костюк розбила росіянку та вперше в кар'єрі вийшла у четвертий раунд турніру Великого Шолому

Марта Костюк розбила росіянку та вперше в кар'єрі вийшла у четвертий раунд турніру Великого Шолому Jimmie48 Photography

Одна з найважливіших перемог українки.

18-річна Марта Костюк - одна з двох українок, що дійшли до третього раунду Ролан Гаррос. Інша українка - Еліна Світоліна - свій матч 1/16 фіналу зіграла раніше: вилетіла від чешки Барбори Крейчикової.

Читайте також: Еліна Світоліна вилетіла з Ролан Гаррос у двох сетах від несіяної чешки Крейчикової

Відповідно, Костюк у будь-якому разі залишалася останньою українкою в сітці Ролан Гаррос. Її суперницею в третьому колі була 20-річна росіянка Варвара Грачова. Для обох тенісисток - це найкращий результат у кар'єрі на Ролан Гаррос, а також повторення особистих рекордів на Гренд слемах.

Між собою Костюк та Грачова зустрічалися двічі: по одній перемозі було у кожної зі спортсменок. А в Парижі боротьби, як такої, не вийшло - Марта Костюк за годину розібралася зі своєю суперницею.

На старті матчу тенісистки обмінялися успішними подачами, після чого Марта взяла сім геймів поспіль - перетворила 1:1 в 6:1, а також повела 2:0 у другій партії. Під час цієї серії росіянка практично нічого не могла протиставити українці, хоча й заробила три брейкпоїнти (жодного не реалізувала).

У другій партії Грачова змогла перервати стрік з виграних геймів поспіль від Костюк, але не більше того. Росіянка взяла два гейми, обидва на своїй подачі, а Марта Костюк упевнено за 30 хвилин виграла сет і матч - 6:2 у другій партії.

Загалом матч між Костюк та Грачовою тривав 60 хвилин - 6:1, 6:2 на користь українки. 18-річна Марта Костюк продовжує свій шлях на Ролан Гаррос і уперше в дорослій кар'єрі виходить у четвертий раунд турніру Великого Шолому.

  • Ролан Гаррос-2021. Жінки. Третій раунд

Марта Костюк (Україна) - Варвара Грачова (Росія) 2:0 (6:1, 6:2)

Ключовий момент

  • У Варвари Грачової - 29 невимушених помилок. У Марти Костюк - лише 11.
  • Марта реалізувала 4/6 брейкпоїнтів на подачах суперниці, Грачова - 0/3.

Що далі

  • У четвертому раунді Марта зіграє проти чинної чемпіонки Ролан Гаррос - Іги Швьонтек.
  • Ця перемога фактично гарантує Марті Костюк участь на Олімпіаді-2020 в Токіо в особистому розряді. Після Ролан Гаррос українка підійметься на найвище місце в кар'єрі у світовому рейтингу: зараз на 77-му місці. На Олімпіаду потрапляють автоматично топ-56 світового рейтингу.

Дивіться інтерв'ю з Мартою Костюк

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - Джошуа