Автентичні тиманівські скарби у програмі "Ідемо в музей" на UA: КУЛЬТУРА

Автентичні тиманівські скарби у програмі "Ідемо в музей" на UA: КУЛЬТУРА

Автентичні тиманівські скарби у програмі "Ідемо в музей" на UA: КУЛЬТУРА

У суботу, 5 червня, о 9:15 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА програма "Ідемо в музей" запрошує у мандрівку музеями села Тиманівки Вінницької області.

Глядачі побувають у Художньому музеї імені Тараса Шевченка, Музеї історії села і Музеї Олександра Суворова та дізнаються, чим унікальна тиманівська каша, що увійшла до Вінницького обласного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини.

У Художньому музеї імені Тараса Шевченка ведуча програми Оля Носко покаже найцікавіший живопис, скульптури та вироби декоративно-прикладного мистецтва 1950–1980 років. Серед них глиняні вироби авторства Олексія Луцишина, картини художника-монументаліста Івана-Валентина Задорожнього й української художниці вірменського походження Віри Согоян.

У музеї історії села Тиманівка можна побачити автентичні експонати регіону, які зібрали місцеві жителі: елементи жіночого одягу «каптур» і «рантух» та автентична вишиванка, місцева кераміка, один із перших тракторів України й  давня українська хлібниця.

Дивіться програму "Ідемо в музей" та дізнавайтеся історію Тиманівки 5 червня о 9:15 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА, онлайн на сайті, а також у мобільному застосунку suspilne.tv для iOS та Android.

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо Культура