Гурт "Тимпаче" випустив альбом "Зі швидкістю світла", до якого увійшли пісні з локдауна

Гурт "Тимпаче" випустив альбом "Зі швидкістю світла", до якого увійшли пісні з локдауна

Гурт "Тимпаче" випустив альбом "Зі швидкістю світла", до якого увійшли пісні з локдауна www.instagram.com/teampache

4 червня група "Тимпаче" видала другий студійний альбом "Зі швидкістю світла", до якого увійшло 10 пісень, записаних під час першого весняного локдауна 2020 року.

За словами музикантів, їх альбом - гама настроїв: від радощів знайомства і кохання до туги розставання, від філософських роздумів про дружбу і повсякденні складнощі спілкування, до жартів про Київ і справжнього романтичного трилера з елементами фентезі.

"Зі швидкістю світла" складається з десяти пісень українською і російською мовами. Спектр емоційний цих пісень від позитивних до сумних. Сподіваюся, ви знайдете щось своє у цьому альбомі", розповів вокаліст гурту "Тимпаче" Володимир Колотуша в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

"Зі швидкістю світла" - символічна назва альбому, сказано в заяві музикантів. Це не тільки рядок з пісні "Мрія": "Зі швидкістю світла думку здіймає повітря, мрія, що все можливо, вільних і живих людей".

"Це також думка про швидкоплинність часу, переживання, що все швидко змінюється, - говорить Вова Колотуша, вокаліст і автор текстів. - Сподіваюся слухачі знайдуть у нашому новому альбомі щось своє, їм буде зрозуміло і можливо вони розділять зі мною мої думки і переживання, якими я поділився у цьому альбомі в піснях.

"Для мене запис цього альбому був чимось неймовірним, я не вірив, що за такий короткий проміжок часу можна написати гарні пісні, а тим більш скласти його за три місяці. Я боявся не встигнути вкласти до кожної пісні всю свою енергію, все вміння зробити бас-партію впізнаваною. Але нам все вдалося", - сказав бас-гітарист Максим Горовий.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше