Гурт PANCHYSHYN видав пісню, над якою працював сім років

Гурт PANCHYSHYN видав пісню, над якою працював сім років

Гурт PANCHYSHYN видав пісню, над якою працював сім років

Гурт PANCHYSHYN видав сингл "Минає День". За словами лідера групи Остапа Панчишина, він над ним працював сім років.

"Музику я написав сім років тому, але я не міг підібрати правильних слів, щоб вкласти це в музику, в ритм. Але коли сім років минуло, моя дружина Аліна написала текст і він на сто відсотків те, що я відчував, оце моя пісня", - розповів Остап Панчишин в ефірі радіо "Промінь".

Кліп на пісню зняв Валерій Погонський - молодий режисер, який працював зі співачкою Златою Огневич.

"У кліпі багато сюжетних ліній. Думаю, що його буде цікаво всім подивитися", - сказав Панчишин.

Пісня “Минає День” має увійти до нового альбому гурту PANCHYSHYN, але наразі немає конкретної дати його виходу, бо Остап заново починає працювати над створенням пісень.

"В мене було зроблено вісім пісень і нещодавно я зрозумів, що шість з них треба викинути, бо я зрозумів, що "це не воно". Мені це важко пояснити. Є момент, коли ти в потоці, пишеш пісні, а потім приходить момент, що вони мають відстоятися, пізніше ти відслуховуєш і відбираєш - ця пісня підходить, ця не підходить. І от по внутрішніх відчуттях я розумію, що деякі пісні треба було відсіяти, хоча вони зроблені дуже добре і звучать гарно. Але от таке буває часто. Тому я писав попередній альбом дуже довго, бо я постійно відсіював багато чого", - пояснив співак.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше